Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

Gość gość
Balzakowska Hajusiu kto następny w twojej kolejce do wyhejtowania przez ciebie? była Silena, SłodkoWinna, Pewnaaa Jestem Sunny Day Want Samansara Ciotki Już niewiele zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja!!!😭PSujbierze sie za zone:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNatemat
Zaraz to tutaj jest więcej maili niż jeden? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj przeleć w końcu Awę Hajkę bo zacznie hejtować Żonę i Panią Bernadett :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuju a co lubi żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[sto lat później]...Suko zmieniłaś zdanie i jednak ujawniasz?...czy trzeba mieć brodę?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj - Oscar należy mu się jak psu buda! Zapracował chłopina! Haja - samce muszą mieć brody i zgrabne dłonie ;) Ty podeślij co uważasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbkę daj jakąś...skąd mam wiedzieć czy warto moje klejnoty pokazywać? PSuj tylko bez kombinacji.To się zawsze źle kończy.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopy???hehehe Zdarłam od niecierpliwego już przebierania nóżkami...oj cho nie wymyślaj kłód i jakiegoś zaplecza....:-pTo jak z tym ozp?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, ja chcę pokazać moje klejnoty ale boję się, że wyjdzie na jaw, że to sztuczna biżuteria... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyr :-) fotoszop ma taki fajny efekt WOW...jeśli nie jesteś pewien sukcesu. PSuj 👄👄👄 z tobą zawsze,a zaplecze tam gdzie wskażesz.Ze mną jak z niegrzecznym dzieckiem więc jak już wskażesz kierunek to szukaj mnie w przeciwnym.:-D Prosto to jest w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biorę suflera bo w tej kabince malutkiej i ciasnej to mi te pozdzierane nogi jeszcze zdrętwieją.:-p No nic.Prujcie się sami.:-pI relacji po też nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet fotoshopa mam sztucznego. Za to szopa mogę mieć całkiem prawdziwego tylko musiałbym jakiś czas nie golić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki skąd jesteś i ile masz lat?Jestem chętny na ostre rznięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja - w kinie zobaczysz! tytuł na razie roboczy Grey pianista 17 ( stąd te łapy :D ) Brawo ostatni gość! W końcu krótko i na temat!!!!! Be chodź szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz ochotę na ostre rżnięcie to ja jestem gotów. Dam radę jeszcze ostro zerżnąć pomimo wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to powinieneś Satyr zapuszczać.Szopa i broda to już coraz bliżej jaskini...a tam klejnoty jakie by nie były w użytku,jakby nie patrzył prymitywnym.Zew natury nie bierze pod lupę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaj się...:classic_cool: I niech zabrzmi to w twym uchu jak analogia do "liż suko" :-p *Jeśli zbaczam za bardzo i nie doganiasz to chodzi mi o ładunek emocji.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli rozumiem, Hajabuza, że sztuczne klejnoty w szopie nie powinny żadnej odstraszyć? Cieszę się, bo juz tak się martwiłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pianista?:-D Co ty masz z tymi kończynami?:-pFacet ma mieć sprawnego c***a i gotującą się krew- to jest ważne.No i broda.:-D Ja bym twarz barbarzyńcy chciała w Greyu zobaczyć.To by było coś.:-p Satyrze :-) Twoje ego urosło,że aż tu to czuję.Cieszę się,że zrobiłam ci dobrze.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Hajabuza, z tym zrobieniem dobrze to chyba jednak wszystko przed nami. Ale i tak jestem Ci wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, nie, Żona - stopy to u mnie całkowicie w porządku! Niemałe, ale kształtne, zadbane. Nie płaskie, paznokcie obcięte i wyrównane. Duży paluch może nawet zrobić dobrze, jak kto chce (choć rzadko się to zdarza. Do stóp się nie ma co czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od kąta odchylenia i od optymizmu jednostki. Oczywiście,że apetyt rośnie w miarę jedzenia,a level jest co kęs trudniejszy.:-D To do Satyra.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jestem kandydatem do głównej roli? A będę się musiał odzywać? Bo wstydliwy jestem i się zajakne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×