Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

Gość gość
Pomagam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
No dobrze, może później.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajusiu którą następną wyhejtujesz? Wyhejtowałaś Pewną, Silenę, Want, Slodko Winna i Sunny Day. Bruce Wszechoogarniający 2015.02.03 Ta trolica to jedna i ta sama frustratka, a sama ma bankowo zmary takie, ze gacie naciągnięte na dópę są gładsze. Stara kufta jakaś, sadzi te posty na laski od rana do nocy jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założymy inny temat. Kogo następnego wyhejtuje stara Haja93 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domek pusty bo haja za psujem goni a on za zona wymagajaca:D:D:D:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruce Wszechoogarniający 2015.02.03 Ta trolica to jedna i ta sama frustratka, a sama ma bankowo zmary takie, ze gacie naciągnięte na dópę są gładsze. Stara kufta jakaś, sadzi te posty na laski od rana do nocy jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
O przepchane:) idealnie do kawy. Mocnej i czarnej o intensywnym zapachu. Opowiadajcie jak noc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pytam...bo twoje półkule w avatarze przy tytule miały motz przyciągania....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nie ma to jak miło zostać olanym:D Wrócę później. Rozmawiajcie sobie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.06.14 Maria348 U mnie wyglada to inaczej. Moj narzeczona zajmuje sie czyms zupełnie neutralnym aseksulanym np skrobie warzywa w kuch nie zachodze ja od tyły łapie za sz yje kłade - na twarz na blacie stolu ona probuje sie popierac ale ja jestem silniejszy pokonuje jej opor mowie do niej lez suko i zdecydowanie rozsuwam jej nogi podnosze spudnice opuszczam jej majtkireka z duza iloscia oliwwki lapie jej za c*pke iza czacynam masowac jej łechtaczkę ona nadal lekko sie opiera ale ja nie ustepuje mowie do nie ze jest mo ja suka i bede ja teraz rznał taaak długo jak bede miał ochote i tak jak bede miał ochote ona odsłownie w kilka sekund zaczyna sie robic bardzo mokra i przestaje sie opieraca kleka i wylizuje jej soczcki lize o***t po czym wstaje i zaczynam rznac ja od tytu zały czas trzymajac tak mocno zeby sie mogła wyrwać zawycza j dosc szybkodochodzi przedemna jest juz ulegla kleka przedem na zaczyna insywniynie ssac mojego penisa ale tak naprawde mocno ja widzi ze zarza wystrzele kierujeje strumien na swoje piersi kiedy jest cał w moijej s*****e na piersiach rozmasowuje to czesc wcierajac sobie w c*pke a czesc zlizuje z pakcow. I tak to w skrocie wyglada wjednym z wariantow:_) Wiec jak widzisz nic specjalnie wymyslenego kluczow jest moje zzdecydowanioe pokonywanie jej oporu i moja totalna dominacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Wybaczam. Może gubię się w tym tłumie gości. Oni pomaranczowi i ja też;) Może kiedyś to zmienię. Na razie jest mi dobrze. Czyli wystrzeliles wprost w usta kobiece?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Be.:-) Na razie to nas tylko pora na wirtual bardzo dzieli.A nie było cię dziś widać,bo piszesz na pomarańczowo i nie można w ciemności podglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odpowiadając na twoje pytanie...w moim przypadku w tygodniu nie pozwalamy sobie na noc seksu.Raczej jest to seks na dobranoc.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O oral :D To jest to ! Nieważne czy jest się zdominowanym czy dominującym :D Be 🌻 noc krótka... coś koło 3 godzin snu... Ale weekend już widzę za rogiem więc jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Zapraszam na drugi temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
echo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest Pani Be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×