Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 plus na jedyne dziecko?

Polecane posty

Gość gość

Czy program 500+ będzie przysługiwał na pierwsze i jedyne dziecko jeśli dochód rodziny jest mniejszy niż 800 zł na osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kryterium dochodowe przy jednym dziecku to kompletny debilizm! Wątpię, by ta kwota - 500 zł - realnie wpłynęła na zwiększenie dzietności. A gdzie załatwienie innych palących problemów? Gdzie programy wsparcia dla osób najbardziej potrzebujących? Gdzie odpowiednia ilość żłobków, przedszkoli, kwestia dostępu do nowoczesnych, lecz drogich terapii, dostęp do specjalistów? No, ale jak widać, populizm popłaca. Tylko na jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Osob najbardziej potrzebujacych" Nie wiem czy wiesz ale u nas np ci "najbardziej potrzebujacy" czyli np rodzina skrajnie patologiczna, alkoholicy oboje dostaja rente alkoholicka, zapomogi docelowe, zasilki rodzinne na dzieci, poboczna droga mimo ze zyja razem lub nie pobieraja alimenty z funduszu lub dodatki dla samotnych matek, dostaja zywnosc, panstwo zapewnia im mieszkanie, opal lub ogrzewanie na zime, doplaca do czynszu, od swieta dostaja paczki, do tego jeszcze nosi caritas. Heja ludzie! Gdzie wy zyjecie! Co wy wiecie! Rozumiem pomoc dla kobiety, ktorej maz zmarl osierocil dzieci, jest jej ciezko ale patola! Taka! Powinno byc to weryfikowane, bo wszystek tej pomocy i tak idzie na alkohol albo narkotyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i papierochy. To wcale nie malo pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest tylko dla małżeństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dla malzenstw? Czytasz ze zrozumieniem? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o dzieci, nie o męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 2 dzieci, nasz dochód na osobę to lekko ponad 3.000. tez mogę się ubiegać? 500 na drugie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, na pewno skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest w konkubinacie? Mam 2 dzieci, praktycznie nie pracuję, ojciec dzieci łoży na nie całkiem pokaźnie kwoty, biedy nie mamy, ale moje dochody zerowe. Z ojcem dzieci nie mieszkam, ale systematycznie widujemy się i nadal ze sobą współżyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.16 formalnie jesteś samotną matką, masz jakieś zasądzone alimenty? Jeśli nie, to spokojnie się łapiesz na 500. Inna sprawa to to, jak można tak żyć, jaki przykład dajesz dzieciom? Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to chyba masz aliment / 3 = dochod na osobe w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jaki ma k***a dawac przyklad? dzieci widza sie z ojcem, matka zadowolona, w garnkach jedzenie w domu cieplo i bezpiecznie? co Ty od niej chcesz? Zrobila dzieciaki i zapewnila im dostatek. To kilometr od patologii nie lezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociażby taki, że kobieta też jest niezależną istotą, potrafiącą na siebie zarobić i patrzącą nie tylko w garnki. Dużo czasu upłynie zanim to zaściankowe myślenie się zmieni, ale zmienia się, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, testuje pewną stronę i muszę stwierdzić, że naprawdę się opłaca. Polega na wypełnianiu ankiet, czytaniu wiadomości oraz polecaniu innych. Nie są to aż tak duże pieniądze ale zawsze coś. Każdy pieniądz się liczy w dzisiejszych czasach.... Zapraszam wszystkich zainteresowanych. http://www.ermail.pl/klik/UnZXZGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zaliczam do osób, które z przyjemnoscią wezmą udział w tym programie, a co fajne, że nie będę musiała nigdzie iśc, bo zrobie sobie to online w banku. Mój daje taką możliwość, jestem pko bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program to kompletna porazka. A dlaczego ? Otoz sami tworcy zakladaja wzrost wskaznika dzietnosci z 1,3 do 1,5 dzieki owemu programowi. Natomiast naklady finans na niego znacznie przekrocza korzysci. Jak rowniez moim zdaniem celuje nie tam, gdzie lezy problem. Podsumowujac nic on nam nie da, poza jeszcze wiekszym pograzeniem sie. Ale ciemny lud sie cieszy bo przyszedl PiS i pieniadze " rozdaje" a slowem skrytykuj to od razu od zazdrosnikow wyzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×