Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rebelliause

relacje z matka

Polecane posty

Hej:)Zastanawiam sie nad ponownym kontakem z moja matkaO,od zawsze byly to relacje trudne.Dzis jest stara osoba, potrzebuje opieki,,stad chyba jakies przejawy z Jej strony kontaktu.Zawsze bylam ta gorsza corka,ktora sobie w zyciu poradzila;PJa takiej potrzeby nie czuje,ale mimo wszystko,to moja matka.Zawsze sie ludzilam,ze jakos to bedzie,ale...konczylo sie na zlych relacjach.Czy jest szansa,ze mimo wieku,ktos zrozumial wlasne bledy i chce to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolnica – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie lubelskim, w gminie Jabłonna. W 2010 roku zamieszkiwało w niej 45 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam twojej matki wiec nie wiem co ci doradzić. Moja matka jest coraz gorsza ,czym starsza tym gorszą jedza i uważa ,ze skoro jest stara to jej wszystko wolno. Od zawsze byla okropnym człowiekiem. W wieku 24l.wyprowadzilam sie od niej i jestem szczęśliwa ,ze nie musze jej znosić bo by nas wykończyła nerwowo. Siedzi sama a domu i wymyśla niestworzone historie na innych ,knuje tylko,wygaduje złośliwie.Zla jest kiedy komuś sie powodzi i dobrze uklada . Zadko jeżdżę w rodzinne strony ,chce miec spokój.Ale kiedy juz jadę to się zastanawiamy z mezem co ona do ludzi nawymyślała lub nawymysla po naszym wyjeździe. Zastanawiamy sie jak ona nie boi się umiera,juz jedna noga nad grobem stoi a taka franca falszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja,zapomnialam,ze tu maja powodzenie tematy nieco"ambitniejsze":P,wiec poczekam na znajomych:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może twoja matka chce naprawić wyrządzone krzywdy a może po prostu udaje bo potrzebuje opieki . Sama musisz zaobserwowac o co jej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze byla wykorzystywana moja dobroc.Nie mam,dzis kontaktu z Nia, od 4l..sa jakie wyrzuty sumienia,bo w koncu to moja matka,ktora jeszcze zyje(ojciec zmarl)wiec ludze sie,ale jednoczesnie watpie,by osoba zla mogla nagle sie zmienic..:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×