Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

akt urodzenia dziecka

Polecane posty

Gość gość

czy dadza mi odpis aktu urodzenia , mojej bratanicy ? chce otworzyc konto oszczednosciowe dla niej , ma 13 lat z jej rodzicami nie mam kontaktu dobrego ale chce odlozyc troche kasy dla ich corki by miala cos na 18 urodziny , i czy w ogole mozna na nie swoje dziecko zalozyc konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jestes nienormalna, po co zbierac kase bachorowi, ktorego rodzice maja cie w d... glupota niektorych mnie poraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze nie bachor po drugie z nia mam dobry kontakt a jej rodzice mnie nie obchodza , ktos normalny sie wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
gość dziś chyba jestes nienormalna, po co zbierac kase bachorowi, ktorego rodzice maja cie w d... glupota niektorych mnie poraża xxxx tak się wypowiada zadufany w sobie p**********y oszołom. Autorko. Masz wielkie serce. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×