Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Relacje z nauczycielem

Polecane posty

Gość gość

Od pewnego czasu zauwazylam,ze nasza pani w przedszkolu faworyzuje jedno z dzieci, moze robic ten dzieciak co chce, a i tak nie ma zwracanej uwagi w przeciwienstwir do innych dzieci. Przypadkiem dowiedzialam sie ze nauczycielka zaprasza do siebie do domu mame z tym dzieckiem, bardzo sie z tym kryja, nie wiedza, ze sie o tym dowiedzialam. Jest miedzy nimi spora roznica wieku. Jak myslicie co robic w takiej sytuacji? Bo o ile nie interesuje mnie to ze one widuja sie prywatnie, chociaz jesli tak siebz tym ukrywaja to nie wiem czy jest to zgodne z etyka zawodowa, to juz to, ze dzieciak jest tak faworyzowany zaczyna mnie wkurzac, z reszta nie tylko mnie, bo ine mamy tez to zauwazyly z tym,ze nie wiedza o tych spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha dodam jeszcze,ze wczesniej sie nie znaly, syn naszej nauczycielki przychodzi czesto do naszej grupy i zaczelo sie od tego,ze te dzieciaki sie zakumplowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×