Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elwira4117

chusty do noszenia dzieci

Polecane posty

Gość elwira4117

Chciałabym swojemu synkowi kupić coś do noszenia. Myślałam o chuście gdyż wygląda to na wygodną alternatywę dla wózka. Gdy najlepiej kupić taką chustę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład little frog. Całkiem dobre na początek i niedrogie. W ostatni weekend miesiąca po wpisaniu kodu OUTLET20 dodatkowo 20% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zapisać się do grupy na facebooku Chusty Polska. Kupię, sprzedam, zamienię. Tam można kupić używane chusty (jeśli chcesz kupić tkaną to lepiej używaną tzw. złamaną, bo lepiej pracuje). A w jakim wieku jest dziecko? Jeśli już samodzielnie siedzi, to polecam nosidełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benfera
Jak chusty do noszenia dzieci to.. Bonbonenfant ;) niedawno urodziła mi się córeczka i właśnie tam kupiłam swoją pierwszą chustę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan1123
Bonbonenfant faktycznie fajne. Kupowałam tam szwagierce chustę na pępkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becka
Ja też kupiłam chustę z bonbonenfant, bo nosidełko było dla mnie strasznie niwygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Mama
a ja z kolei jestem zadowolona z Luna Dream. bardzo ladne mają wzory i dobra jakość wykonania, nie spiera się i nie wyciąga. nawet Pan Tata nosi, się nie wstydzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KkamilkaJa
chusta to genialne rozwiązanie - noszę juz drugiego Brzdąca i na nic innego bym nie wymieniła. Nawet teraz Ola bez problemu jest noszona w chuście po bracie :) My nasze kupowaliśmy w luna dream i są mega dobre jakościowo i tu na prawdę czuć różnicę w porównaniu z chustą za 100 zł. Te z Luna Dream są wygodniejsze i trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Testowałam chusty LL czy LF i powiem szczerze, że jakoś bardziej przemówiła do mnie wyżej wymieniona chusta Luna Dream. Kupiliśmy ją jakieś 2 lata temu i wciąż wygląda jak nowa, teraz będzie dla nowego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Testowałam chusty LL czy LF i powiem szczerze, że jakoś bardziej przemówiła do mnie wyżej wymieniona chusta Luna Dream. Kupiliśmy ją jakieś 2 lata temu i wciąż wygląda jak nowa, teraz będzie dla nowego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×