Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile kobieta powinna mieć w talii?

Polecane posty

Gość ...

Ja mam 175 cm wzrostu i mam 77cm w talii, a wcale nie jestem ani gruba ani chuda. Zawsze mi wszyscy mówią że jestem szczupła więc wydaje mi się że to poprawne wymiary 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam wzrostu 170 w tali 65 i mam wcięcie i ładnie to wygląda a nie jakieś wasze wymysły 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

A ja myślę że to zależy dużo od szerokosci bioder w stosunku do talii, a nie od wzrostu. Ja mam 168 cm wzrostu, ok. 72-75 cm w talii. Wydaje się że przeciętnie albo może nawet za dużo, ale dzięki temu że mam bardzo szerokie biodra mam bardzo wąska talie wizualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

A ja myślę że to zależy dużo od szerokosci bioder w stosunku do talii, a nie od wzrostu. Ja mam 168 cm wzrostu, ok. 72-75 cm w talii. Wydaje się że przeciętnie albo może nawet za dużo, ale dzięki temu że mam bardzo szerokie biodra mam bardzo wąska talie wizualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
 

A ja myślę że to zależy dużo od szerokosci bioder w stosunku do talii, a nie od wzrostu. Ja mam 168 cm wzrostu, ok. 72-75 cm w talii. Wydaje się że przeciętnie albo może nawet za dużo, ale dzięki temu że mam bardzo szerokie biodra mam bardzo wąska talie wizualnie. 

jesli mam byc szczery to  75 cm w talii to za duzo jak na kobietę 

powinno być nie wiecej niż 71 cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a wezcie, przecie to incele pisali

tacy, ktorych zadna nie chce, nawet taka co ma  w talii metr 🙂

to jak napisac- kobieta konczy sie na 50 kilo

dno umyslowe i 5 metrow mulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
 

jesli mam byc szczery to  75 cm w talii to za duzo jak na kobietę 

powinno być nie wiecej niż 71 cm 

No cóż. Niektóre mają mniej w talii i praktycznie w ogóle jej nie mają. Ja mam różnice między talia a biodrami ok. 40 cm (tak, mam około 110 cm w biodrach, olaboga, co za grubas 😉) I uwierz, że mam naprawdę wąska talię. Ogólnie mam proporcjonalne kształty, bo mam szerokie biodra, duży biust w miarę płaski brzuch (ale wiadomo, nie idealny) I właśnie wąziutką talię. Coś a la Kelly Brook albo Kim Kardashian (ale wyższa i bez tak wielkiego, sztucznego tyłka). I uwierz mi, nie jestem jakimś grubasem. Mam normalną budowę. Nie jestem szczuplutka I filigranowa, ale czuję się dobrze ze sobą. Dlatego mówię, że główna robotę przy talii robią biodra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

jesli mam byc szczery to  75 cm w talii to za duzo jak na kobietę 

powinno być nie wiecej niż 71 cm 

a 10 cm we wzwodzie to za malo na mezczyzne 😉

 

co do obwodu, przedmowca ma racje, badania wykazaly, ze idealny stosunek talia-biodra to 0,7 w porywach do 0.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

jesli mam byc szczery to  75 cm w talii to za duzo jak na kobietę 

powinno być nie wiecej niż 71 cm 

Co za bzdura. Taka na przykład Selena Gomez na 71 cm i prawie w ogóle jej nie ma. Tak samo Megan Fox, która ma jeszcze mniej i tez nie ma talii, dopóki nie założy gorsetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

a 10 cm we wzwodzie to za malo na mezczyzne 😉

 

co do obwodu, przedmowca ma racje, badania wykazaly, ze idealny stosunek talia-biodra to 0,7 w porywach do 0.8

Taka jesteś rozepchana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
 

No cóż. Niektóre mają mniej w talii i praktycznie w ogóle jej nie mają. Ja mam różnice między talia a biodrami ok. 40 cm (tak, mam około 110 cm w biodrach, olaboga, co za grubas 😉) I uwierz, że mam naprawdę wąska talię. Ogólnie mam proporcjonalne kształty, bo mam szerokie biodra, duży biust w miarę płaski brzuch (ale wiadomo, nie idealny) I właśnie wąziutką talię. Coś a la Kelly Brook albo Kim Kardashian (ale wyższa i bez tak wielkiego, sztucznego tyłka). I uwierz mi, nie jestem jakimś grubasem. Mam normalną budowę. Nie jestem szczuplutka I filigranowa, ale czuję się dobrze ze sobą. Dlatego mówię, że główna robotę przy talii robią biodra. 

40 cm roznicy miedzy talia a biodrami wydaje sie być sexy ..  Ale jest to wogóle możliwe ? 

najseksowniejsze modelki mają takie wymiary 88-62-94 

to daje tylko 32 cm roznicy .

Jak to mozliwe 40 cm ? Pewnie nosisz gorset .. Gorsety nie są zbyt zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

88-63-93 takie wymiary ma ta dziewczyna ponizej

ht tps://www.youtube.com/watch?v=XNq9ALzwM3A

u modelek jest normalne miec mniej niz 70 cm w talii ,  a nawet malo która przekracza 65 cm 

jak ma 67 cm to uwazaja ze gruba .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

88-63-93 takie wymiary ma ta dziewczyna ponizej

ht tps://www.youtube.com/watch?v=XNq9ALzwM3A

u modelek jest normalne miec mniej niz 70 cm w talii ,  a nawet malo która przekracza 65 cm 

jak ma 67 cm to uwazaja ze gruba .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

takze drogie dziewczyny nie obrażajcie sie ze ja uwazam ze dziewczyna nie powinna miec wiecej niz 71 cm w talii 

Jakbym napisal nie wiecej niz 61 cm .. To moglybyscie  sie czuc oburzone .. 

 

a poza tym jesli nawet masz 75 cm , to skoro w biodrach jest te 105 cm 

nadal nie tak zle .. Chlopy zwracają  uwagę na duze tylki . Im wiekszy tylek tym lepiej . I wtedy nawet dodatkowce centymetry w talii nie są problemem .

ht  tps://youtu.be/K-FC9jCNMW0?t=286

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

ta dziewczyna ponizej z europy wchodniej ma takie wymiary 

85-62-94

ht tps://www.youtube.com/watch?v=4rr5guxUdCg

male piersi , ale ma 32 cm roznicy talia /biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek

Za to facet może mieć 150 i nikt nie powinien się o to przypieprzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
 

40 cm roznicy miedzy talia a biodrami wydaje sie być sexy ..  Ale jest to wogóle możliwe ? 

najseksowniejsze modelki mają takie wymiary 88-62-94 

to daje tylko 32 cm roznicy .

Jak to mozliwe 40 cm ? Pewnie nosisz gorset .. Gorsety nie są zbyt zdrowe

Nigdy nie nosiłam gorsetów. Po prostu takie geny. Po rodzinie jednego z rodziców odziedzyłam szerokie biodra, a po rodzinie drugiego z rodziców waska talię. Już jako dziecko nawet jak byłam patyczakiem miałam sporą różnice między talią, a biodrami. Oczywiście mówię o wymiarach bioder w najszerszym miejscu w tyłku, bo niedawno dowiedziałam się, że dużo osób mierzy się na wysokości kości biodrowych, a tam nawet ja jestem o przynajmniej 10 cm mniejsza niż w tyłku. 

Jak to mozliwe, że taka różnica się zrobiła? Jak przytyje to wszystko idzie mi w biust i w biodra. Talia najwolniej nabiera centymetrów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×