Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zerżnął mnie tak że aż mi wstyd

Polecane posty

Gość gość

:classic_cool: biere go na męża, poznałam cudownego chłopaka na forume :classic_cool: powodzenia dziewczyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za ogier? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeżyłam taki sam seks lecz w trójkącie. Kochanek mnie doprowadził do szału podczas seksu. Co najgorsze jestem z mężem i nie chciała bym zmieniać ale czekam z utęsknieniem na seks raz czasami dwa razy w miesiącu w trójkącie z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj kochanek potrafi doprowadzic mnie do tekiego stanu ze chwilami trace przytomnosc i za kazdym razem chce dzwonic na pogotowie hehe jest boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż mi wystarczy :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym forum? Nie można normalnie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mezem tez jest dobrze bo tez go posiadam.ale z kochankiem mozna spelnic najgoretsze marzenia i pragnienia.i tak jest w moim przypadku.przy nim odplywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chyba lepiła pierogi Wilkowi. Cieszymy się twoim szczęściem kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O co chodzi z tym forum? Nie można normalnie pisać? ] dlugo tu nie jestes, nie? z pewnoscia mniej niz 3 lata.... jak ci tate wejdzie do wanny, to zaraz przyjdziesz z tym na forume :classic_cool: to bedzie prawdziwy szoke!!! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mi kochanek jak można zrealizować pragnienia z własnym mężem, nie cudzym :D szmaty i corvy zdradzają i ranią innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorka chyba lepiła pierogi Wilkowi. Cieszymy się twoim szczęściem kochana nnn :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy ma takie szczescie w domu ze czuje sie spelniony.ja szukalam i znalazlam i jestem teraz szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego się nie rozwiedziesz tylko siedzisz, stękasz i chwalisz się jak mała dziewczynka? jesteś blondynką?c zrobisz jak zajdziesz z kochankiem w ciążę lub zarazi cię jakąś chorobą? lub nie będziesz wiedziała z kim jesteś w ciąży??????????? może nie odpowiadaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiem.mam juz z nim synka.i nie jestem blondynka.moze to zabrzmi dziwnie ale kocham meza i ojca mojego drugiego synka.pokrecone to troche ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś kochała to byś nie zdradzała ;) Potrafisz codziennie sobie spojrzeć w twarz bez wyrzutów sumienia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem jest mi ciezko i strasznie sie zmienilam odkad urodzil sie moj drugi synek.maz wie ze go zdradzilam i ze maly nie jest jego synem ale kocha go ponad zycie.i nie potrafie odejsc od meza bo on jest naprawde dobrym czlowiekiem.nie zasluguje na takiego meza.ale tamtego tez kocham bo jest ojcem mojego dziecka i jest mi z nim wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzieckie su\ki nie mają sumienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze latwo jest ocenic czlowieka po ubiorze ale zycie pisze nam nieraz rozne scenariusze.nigdy nie pomyslalabym ze bede kiedys w takiej sytuacji ale czlowiek jest tylko czlowiekiem.jezeli mialabym teraz powiedziec ze zaluje tego to nie powiem tak.bo nie zaluje.mam wspanialego,zdrowego synka z nim i to jest najwspanialsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwoje dzieci i każde z innym:D:D:D:DNormalna zdzira spakować i wyjepać za drzwi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje.i zycze szczescia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech mi ktoś powie że to nie patologia. Kobieto ogarnij się zdradzilas meza on Ci to wybaczył a jeszcze jak by było tego mało zaakceptował i pokochał dziecko z tej zdrady. Ty pomimo tego wszystkiego dalej go zdradzasz. Sorry ale dla mnie jesteś zwykłym sam...ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaahah
gość wczoraj Ja przeżyłam taki sam seks lecz w trójkącie. Kochanek mnie doprowadził do szału podczas seksu. Co najgorsze jestem z mężem i nie chciała bym zmieniać ale czekam z utęsknieniem na seks raz czasami dwa razy w miesiącu w trójkącie z kochankiem. x No widzisz a ja bez trójkątów tak mam ... żenujące prawda? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam wilka 😴 i nie mam dzieci jeszcze :classic_cool: 🖐️ dobranoc i prosze mimo ze to forum erotyczne nie piszcie w tym temacie o kochankach i trójkątach bo nie ma się czym chwalić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wstydź się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×