Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek kontra pasja faceta

Polecane posty

Gość gość
oho! doszliśmy już do ściany, więc teraz zaczyna się usprawiedliwianie misia i wmawianie wszystkim że jednak on jest dobry miły i cudowny a związek jest wspaniały tylko my się go czepiamy - a misio przecież dobry i dba ( tylko kiedy dba skoro cały czas gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usprawiedliwiam go absolutnie... Znam jego wady i zalety, jesteśmy razem już 7 lat... i wiem, że niestety, ale się zmienił, chociaż nadal jest bardzo dobrym facetem, to jednak facetem uzależnionym. To okropne gdy własna kobieta, gdy ma mniej wpływu niż kumple...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz klapki na oczach Twoja sprawa, wiedz jedno że On się nie zmieni albo Ty się wypalisz.Ja na szczęście mam już to za sobą i jestem szczęśliwa, a jeśli możesz to powiedz jak Wasze życie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację... Dziękuję za wasze rady. Właśnie tego nie chcę - wypalić się. Życie seksualne bardzo dobrze, był okres gdy się nie starał, ale teraz jest w porządku, a czemu takie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że u Nas życie seksualne legło w gruzach przez te gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas seks, obowiązki domowe, zachowanie w stosunku do mnie są na miejscu, dlatego mam aż takie rozterki... :/ Ale pewnie mnie rozumiesz... brak mu ambicji, za wszystko decyduje ja, gdy nie poproszę go o coś, to nie zrobi nic, przestał mnie stopniowo zabierać gdziekolwiek sam z siebie, intrygować... teraz już pozostają głównie kłótnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłótnie które Ty wszczynasz a On jest niewinny :O to samo miałam.Zakończ to i nie brnij tak jak ja brnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz, że jest szansa na spotkanie faceta, z którym będzie inaczej? :/ Jeśli nie facet i gry, to facet i inne uzależnienie... czy nie? czy jest szansa na normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że tak są też normalni tylko jak człowiek się zrazi to się boi, ale trzeba próbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za Wasze rady :) Powinnam bardziej uwierzyć w siebie... czytałam wiele artykułów, opinii i często inni bronią facetów... Nie rozumiem tego zupełnie. Wpadłam nawet na wpis, że problem leży 'w głowie dziewczyny' :/ Nie jestem zacofana, sama korzystam z internetu, oglądam filmy, ale nigdy nie zrozumiem życia tą wirtualną rzeczywistością ani obrońców takiego stanu rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś mądrą kobietą wierzę, że dokonasz właściwego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha akurat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×