Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zasypianie przy piersi dwulatka

Polecane posty

Gość gość
Jak zwykle najwięcej mają dowiedzenia ci, którzy nie mają nic wspólnego z tematem. A ty z tymi kiszonkami skończ, napisałaś swoje zdanie 1500 razy i nudzisz niesamowicie. Może cię szlag trafić ale moje dziecko na kolację jadło ogórka a w nocy piło mleko z piersi, a twoje dyrdymały mam w czterech literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wychowujesz dziecko czy przyslowiowa p**de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, większość tu wychowuje chamów bez krztyny empatii, nie nosić, nie przytulać, niech się wypłacze, broń Boże nie spać z dzieckiem a karmić powyżej roku to przestępstwo. Ryby i dzieci głosu nie mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko współczuję CI tydzień z życia wyjęty jedyny sposób przepalić pokarm i odstawić radykalnie wytrzymałaś bardzo długo :-) ,ale dzieciak będzie teraz się dał i szalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porady ze średniowiecza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny niesmaczny i ohydny temat. Idz za rada na szczescie nielicznych nienormalnych i karm do ..hm co tam 3r.z. albo moze leiej 4-tego! Niech sie sam odstawia mietolac i ssc twe piersi. RZYG RZYG RZYG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jakaś, najpierw krzyczą że KP najlepsze, krytykują matki które karmią mm. A później lamentuja, że nie maga dziecka odzwyczaic, że budzi się w nocy na cyca, że nie mogą nigdzie wyjść he he. Same jesteście sobie winne, jak można tak długo dziecko KP to straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:46 Ciebie szlag trafia ze ktos prawdę pisze o kp takiego dużego juz dziecka. Nie chcesz nie czytaj bo widac ze argumentów nie masz na trzymanie kilkulatka przy swoich wymionach pewnie juz tak wyciągniętych ze sięgają kolan. Bede pisała swoje zdanie gdzie mi sie bedzie podobało a Ty nie czytaj. Oczywiscie boli Cie ze normalni ludzie nazywają rzeczy po imieniu i wyrażają własna opinie-coz jakos musisz z tym życ. Mi to wisi i powiewa do kiedy bedziesz kp-przeciez to mnie nie dotyka i obcy element z internetow głowy mi nie zaprząta wiec nie dodawaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie Karyny i pseudointeligentne Anetki z korpo nie mają pojęcia o rozwoju dziecka. Komentarze, że czas na odzwyczajanie był półtora roku temu są powtarzaniem tego co mówili w PRLu. Czyli bzdur. Dla małych dzieci zasypianie przy piersi jest gwarancją bezpieczeństwa i biologicznego przetrwania. Spanie z rodzicami również. Nawet WHO zaleca karmić piersią co najmniej 2 lata. Poczytajcie trochę innych książek niż te treserki dzieci Tracy Hogg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
 

A 2 letnie dziecko nie myje zębów przed snem? Przecież zasypianie przy piersi czy butelce 2 letniego dziecka to próchnica murowana.

... prawda. Dentystka mówi że karmiąc piersią nie może dziecko nabawić się próchnicy. Jedynie przy mm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×