Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Wszystkie Misie nasze są :)

Polecane posty

Gość gość
Gęsia, nie spać, biegać! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Jeżeli wprowadzenie członka do pochwy sprawia Ci ból, to możesz mieć pochwicę albo zbyt grubą błonę dziewiczą, którą lekarz może naciąć w znieczuleniu, tak, że nic nie będzie Cię boleć. Przeczytaj poniżej. A dzisiaj zrób mu dobrze ustami Zgłoś› muszka śmierdziuszka dziś Chyba musisz sama ocenić takie sprawy, czy minetka już , czy jeszcze nie. edytowano dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Jeżeli wprowadzenie członka do pochwy sprawia Ci ból, to możesz mieć pochwicę albo zbyt grubą błonę dziewiczą, którą lekarz może naciąć w znieczuleniu, tak, że nic nie będzie Cię boleć. Przeczytaj poniżej. A dzisiaj zrób mu dobrze ustami Zgłoś› muszka śmierdziuszka dziś Chyba musisz sama ocenić takie sprawy, czy minetka już , czy jeszcze nie. edytowano dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo gadał. Monogamiście gęba się nie zamykała, mówił głównie o sobie, ale poważniepechowiec.gif związkach, życiu, nawet długach, które miał. Poligamista bywał mrukliwy.Trzeba było go ciągnąć za język. Wyluzowany Gość z kolei chciał być zabawny. Wyglądał na osobę pewną siebie. Owszem, udało mu się mnie kilka razy rozbawić. Z perspektywy czasu myślę, że był zabawny. Jednak wtedy myślałam tylko o p*i*e*p*r*z*e*n*i*u i zerwaniu z niego jego cholernejkoszulki. Jedliśmy lody przy stoliku na zewnątrz lokalu. Przysiadłam się bliżej, zaproponowałam, że dam mu spróbować swoich. Zgodził się ze śmiechem, ale natychmiast spoważniał. Podałam mu lody na palcu i spojrzałam w oczy. Chciałam zobaczyć czy wytrzyma moje spojrzenie i poliże mój palec. Zrobił to, nie był nawet zdziwiony. Nie wytrzymałam i oblizałam mu usta swoim językiem i wargami: -Podziel się. -Czym?- zapytał pozwalając mi na coraz zachłanniejsze pocałunki. Imperium miała niepohamowany apetyt na te lody... -To chyba jasne, że sobą.- powiedziałam kładąc dłoń na jego k*u*t*a*s*i*e. Chciałam poczuć czy jest na mnie gotowy. Oczywiście, że był. Zarys w dżinsach, bardzo twardy, po którym można było bez końca wodzić dłonią. -Pokażesz mi pokój, w którym się zatrzymałaś?- wyszeptał mi do ucha. Nasze spojrzenia paliły. -Pokaże, ale wątpię żebyśmy mieli szansę do niego dojechać w tym momencie.-powiedziałam wsuwając sobie dyskretnie jego palce w c*i*p*k*ę. Była bardzo mokra, a jego dotyk błądzący głęboko we mnie, palił jak żywy ogień. Starszy facet siedzący kilka stolików dalej zaczął nam się natarczywie przyglądać. P*i**e*r**d*o*l*o*n*y zboczeniec, choć z drugiej strony było to bardzo podniecające. Bycie p*i*e*p*r*z*o*n*ą palcami na oczach innych ludzi. Starałam się rozchylać uda żeby jego palce trafiały jak najgłębiej. Pod tym mokrym dotykiem naprężałam się jak kotka. Wiedziałam, że musi natychmiast pogłaskać mnie po futerku. Opcje były dwie:toaleta albo samochód. -Nie musisz skorzystać?- zapytałam prowokacyjnie wstając i bez słowa weszłam do lokalu. Toaleta była na uboczu. Pojedyncze pomieszczenie zamykane od wewnątrz. Musiałam natychmiast dać mu się w*y*p*i*e*r*d*o*l*i*ć. Kiedy przyszedł za mną po prostu zdjęłam majtki, oparłam się o zlew, wyzywająco wypięłam pośladki i zapytałam: -Masz zamiar zamknąć drzwi czy chcesz żeby nam ktoś przerwał? Nie czekał ani chwili. Podszedł, rozpiął spodnie i wszedł we mnie. Nie zdążyłam nawet spojrzeć co tam miał. Moja c*i*p*ka poczuła stanowcze pchnięcie i pozwoliła żeby jego k*u*t*a*s szczelnie i głęboko ją wypełnił. Jęknęłam. Idealne miejsce. Ściągnęłam bluzkę pozwalając żeby wdział moje gołe cycki w odbiciu lustra. Jego twardy k*u*t*a*s penetruje mnie. Jego palce zataczają koła na moich sterczących sutkach. Jego spojrzenie na moim odbiciu. Jego usta na mojej szyi. Czuję przyśpieszony oddech mężczyzny przy karku. Imperium kocha być p*i*e*p*r*z*o*n*a od tyłu. Zaciska mięśnie pochwy na jego gorącej męskości, zaciska uda i czuje, że połączenie gorącej wilgoci oraz rytmicznych ruchów doprowadzają ją do szału. Chce krzyczeć z rozkoszy, ale on zatyka jej usta dłonią. Imperium gryzie mu palce. Daje mu się p*i*e*p*r*z*y*ć w publicznej toalecie. Widzi w lustrze jak ją bierze. W końcu on też ściąga koszulę i przytula do niej od tyłu swoje gorące ciało. Oboje ociekają pożądaniem. On ślizga się w niej. Kładzie dłonie na jej barkach i delikatnie masuje jej ciało. Jest jej dobrze, tak dobrze, że orgazm pulsuje w jej sutkach, wargach, w nabrzmiałej łechtaczce, w dziurce... Kiedy rozkosz mija, po prostu klęka przed nim i bierze jego k*u*t*a*s*a do ust. On zatapia palce w jej włosach. Liże go językiem , ssie, pochłania głęboko i zachłannie nabrzmiałymi wargami aż czuje, że jego gorąca sperma wypełnia jej usta. Te lody nam się roztopiły... Wyluzowany Gość podnosi ją z kolan. Całuje jeszcze po piersiach.Już nie tak zachłannie tylko powoli liże jej sutki, a jego palce delikatnie błądzą po jeszcze mokrej łechtaczce. -To nie musi być koniec-mówi kiedy Imperium chce założyć bluzkę. - Czyli wyliżesz mi późnej c*i*p*k*ę? - pytam, trochę bezczelnie się uśmiechając i wyzywająco patrząc mu w oczy. Wyluzowany Gość śmieje się. Imperium wie, że nie puści go dopóki nie z*e*r*ż*n*i*e ją na wszystkie sposoby. Ludzie w lokalu prawdopodobnie wiedzieli, że się tam dymaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiś
i co z tego że wszystkie wasze są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zboczony miś
Misiowi chce się dmuchać lalę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż strach wejść ;) W każdym razie nie autoryzuję tego, co widzę ;) Nie udowadniam niczego ogółowi i nie kopię też leżącej na deskach, co ma własne problemy w głowie (no ale tak to jest, jak się emocjonalnie inwestuje w forumową popelinę i opiera na rojeniach, na szczęście wystarczy wiernie czekać... na forum oczywiście, i zapewne będzie się kręcić dalej i nie trzeba będzie śpiewać "gdzie te lata, co minęły", a raczej po co minęły? ;) ). A jednak się rozgadałam, ten mój jęzor starej nauczycielki 😴 ;)Dziewczynom zostawię 😘Ewentualnym zabłąkanym misiom uśmiech :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrealizuję jeszcze jeden z celów tematu... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dumnie na niebiesko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze raz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cel zrealizowany ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uśmiech..., łapka..., ech... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Smofik, ale własnego potwora chce się dokarmiać całkiem samodzielnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite, co tu trzeba robić, żeby zobaczyć własny wydany na świat post :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet, gdy się któraś moja lasencja odezwie, to widzę ciemność 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz metoda na edycję? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Przebane, Eve. Trzeba edytowac by sie porozumiec i pchac dla kondycji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny cyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiś
nowy... miś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledny bl
niedźwiadki brunatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledny bl
Jeżowska kiedys spiewała o dzieciach na szczescie nie znam jej wiec nie spiewala w oparciu o moja osobe :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledny bl
nadmienie jeszcze ze z misiów zawsze podobały mi się panda a jak obejrzałem film " kung fu panda" to juz zupelnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledny bl
za mich czasów karmiono minie takim jednym z klapnietym uszkiem i takim drugim co to kolargor sie nazywał. I byl tam nicpon taki i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek s
jakie misie pluszaki?o co chodzi w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledny bl
misie nie chce juz przepychac ale mialem swój wkład w tę stronę nie? :D milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×