Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie zaakceptuję konkubiny mojego brata w naszej rodzinie

Polecane posty

Gość gość
Mamy własną firmę transportową czytaj-mąż ma własną działalność i na umowę zlecenie wozi paczki z in postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś ja już dawno mam męża jakbyś umiała czytać to byś wiedziała Jakbyś miała rodzinę to byś się nią zajęła ,a nie oczerniała ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech cie zeżre Twoja osobista nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: masz język chamki, nie wierze w Twoje pseudo wyzsze wyksztalcenie. Poza tym masz ubogie zycie, skoro masz czas krzyczec na innych....Zwykla prostaczka i chamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie zaraz reklama firmy transportowej bedzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie potrzebuję robić reklamy własnej firmie napisałam tylko o pomiotle w mojej rodzinie ale skoro jej tak bronicie to pewnie same wtryniłyście się gołe i wesołe na krzywy ryj do rodzin waszych mężów hahaha taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo jak nic...od kiedy farmaceutka to plebs? i od kiedy to kobiecie nie wypada byc w pierwszej ciazy w wieku 34 lat? byc moze pierwsza i ostatnia,nie kazdy zaczyna rozmnazanie w wieku 20 lat a wieku 34 lat to juz 5 dziecko:Dno chyba ze to nie provo a autorka gdzies z wiochy zabitej dechami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj nazwę firmy, sprawdzę opinie o was na transie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to kobiecie nie wypada byc w pierwszej ciazy w wieku 34 lat? x no uwierz mi są takie idiotki na kafe :D i jeszcze te koronne argumenty o babciach na wywiadówkach :P można się tu posmiac nie powiem, a o farmaceutkach też czytałam, że to cytuję "barachło" jak jedna mama napisała w temacie o słynnych patologicznych imionach, że nie pobiera żadnych socjali tylko pracuje jako farmaceutka, ciężko pracuje, doszkala się i tworzy z mężem normalną rodzinę i dała córce olivia więc te domniemania na temat jej rzekomej patologii to bzdura. No to się dowiedziała kim jest farmaceutka na kafe i czym są jej studia z du/py :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozwol ze zapytam kim ty jestes skoro sie tak pogardliwie o aptekarzach wyrazasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do farmacji trzeba sie bardzo dobrze uczyc chemia, biologia i matematyka. Wg mnie ciezkie studia. Do bycia logistykiem wystarczy smykalka, bycie tzw.cwaniakiem, zeby wszystko pozalatwiac, szukac klientow, sprzedac towar itd. Oczywiscie trzeba miec pewna wiedze, ale tego mozna sie nauczyc w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech dziewcze, dziewcze, co ty zrobisz jak ci sie noga w biznesie podwinie, o co w tej branzy nie jest zbyt trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego ten świat zmierza,skoro farmaceutka to nizina społeczna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jestem logistykiem coscie sie tak uczepiły tego logistyka? to był jakiś kretyński podszyw pisałam już o tym! Ja skończyłam analitykę finansową i zarządzanie ryzykiem, a mąż rachunkowość korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do czego ten świat zmierza,skoro farmaceutka to nizina społeczna?! xxx takie "wyżyny" to tylko na kafe zapewniam cię, że świat ma się świetnie i nic nie ma do farmaceutów. W realnym życiu te największe szczekaczki zgrywające damy-milionerki to zwykłe szczoty i popychadła na garnuszku teściowej, które mają ścisk tyłka, ze ktoś ma zawód i wykształcenie przyzwoite. One gardzą kasjerką z biedronki i lekarką w równym stopniu. Mają tak wysokie mniemanie o sobie i tak są zaebiste, że nie potrzebują nawet matury, nie pracują i o każde 10zł błagają męża ale na forum tną panie, że hoho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz cos autorko nie tak z głową. Czas wziac leki bo chyba rano zapomnialas swojej porcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj brat byl KONKUBENTEM i to byl jego wybor, widocznie jest szczesliwy. Nie akceptujac jego wyboru nie akceptujesz jego. Wygladasz mi na zazdrosna i pewnie nie masz swojego zycia. Czuje tez kompleks nizszosci wobec Niej,pewnie do piet nie dorastasz...a tak na marginesie to pewnie provo bo az zal ze taki wziety architekt,wspanialy facet ma tak durnowata siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze ,ze znowu kolejne prowo zapodałaś, tradycyjnie też sama na nie odpowiadasz,Lecz się na chorą głowę, bo zaśmiecasz to forum w stopniu ponadprzeciętnym.Zawsze ciebie poznam, masz specyficzny sposób pisamnia, nawet nie musze czytać do końca bo wiem,ze to ty.Żałosna strasznie jesteś i bardzo tendencyjna w tych przygłupich prowokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co, facet Cię kantem puścił z jakąś farmaceutką i masz teraz ból d**y? :D wcale mu się nie dziwię, kto by z takim wrednym babsztylem wytrzymał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:02 a trafiam na ciebie i twój tekst w niemal każdym temacie na kafe i zastanawiam się czy faktycznie uważasz że to jedna osoba pisze i na jakiej podstawie tak uważasz oraz zastanawiam się czy nie jesteś trolem zwykłym czy ja to uważam za prowo czy nie to zachowam sobie dla siebie żeby nie dać tobie pola do następnego popisu jeżeli oczywiście jesteś tym trolem, bo możesz faktycznie nie być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo czy nie najsmutniejsze że są tacy idioci uwierzcie mi SĄ! :( Znam ludzi którzy mają przetwórnię ryb. Wszyscy chaty wypasione,najlepsze wozy, latają po świecie, ciuchy od projektantów, a jak jeden z synów chciał się żenić wbrew wszystkim z nauczycielką przedszkola to niby na koniec zaakceptowali fakt, cieszyli się nawet do wesela się dorzucili, jego matka tort zamawiała, wybierała razem z młoda i jej matką suknie dla druhen, a za plecami młodych się zmówili i ostentacyjnie na wesele nie przyszli żeby im dopiec. Telefony powyłączane i zapadli się pod ziemię, a dzień wcześniej młody jeszcze ustalał ostatnie szczegóły ze swoim bratem świadkiem i gadali jak gdyby nigdy nic :o rodzice, dziadkowie i całe rodzeństwo pana młodego z rodzinami nie przyszło,łącznie 18 osób wielkie państwo od śledzi w wiadrach :o autentyczna historia. Nawet nie wiecie jak ta młoda poczuła się winna i upokorzona. Młody w szoku i po tamtym wydarzeniu zerwał kontakty ze swoją rodziną całkowicie. Ona dostała mieszkanie po ciotce w innym mieście, większym i tam też dostali pracę, mają dziecko i są szczęśliwi. Rodzinka myślała, że ich zaszczuje, a tu młody pokazał, że ma jaja. Uważaj autorko żeby brat nie pokazał ci gdzie cię ma i żebyś bratanka ukradkiem na ulicy przez sekundę nie oglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja też nie cierpie żony mojego brata ale nie wybielam swojego brata tak jak ty swojego, uważam że to on sam jest głupkiem że sobie taką chadre wziął i ty na braciszka swojego też patrz trzeźwo że on sam jest frajerem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a trafiam na ciebie i twój tekst w niemal każdym temacie na kafe i zastanawiam się czy faktycznie uważasz że to jedna osoba pisze i na jakiej podstawie tak uważasz Nie trafiasz w niemal każdym temacie, tylko w tych w których tworzysz brednie, nie schlebiaj już tak sobie. Tak uważam,że jedna i ciągle ta sama osoba tworzy brednie , podstawy nie podam, pomyśl sama, przeczytaj , moze sama załapiesz klucz. Autorkę tych wypocin poznaję już po 3 linijkach, bez więszego trudu, cóż mam takie , a nie inne "predyspozycje". No i zawsze jest "pieczątka" , no ale nie będę już tak bardzo edukowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze ci dopowiem na koniec tak że jest taka zasada dobierania sie w pary że swój na swego zawsze trafi więc jesteś tym co sobie bierzesz na męża/żonę i twój brat jest z tej samej gliny lepiony skoro sobie wziął taką babe czyli głupi, więc przyjmij to do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosnica. Wejdz bratu do lozeczka pod kolderke to zobaczysz, jak sie polubisz z bratowa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby nie było nieporozumień, mój wpis 13:48 i pierwszy z 13:54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tylko ja jakoś tej głupoty u jej brata ani u jego kobiety nie widzę. Farmaceutka i architekt. Dziewczyna ma swoją aptekę, swoje mieszkanie, facet pracuje w biurze projektowym i rozpoczyna budowę domu, a na przeciwwadze autorka jej "prestiż, klasa" i wyzwiska wybacz jakoś mi brat z narzeczoną na parę głupoli nie pasują :o Śmiem nawet twierdzić, że on doskonale wie co robi oświadczając się po 10 latach związku, mając na karku ponad 30 lat, a ona przyjmując te oświadczyny. Autorka to zwykła prostaczka, i wulgarne chamidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne prowo a wy się produkujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zdrowo yebnieta. Zajmij się lepiej swoją rodzina idź jakąś zupę ugotuj zrób coś pożytecznego a będziesz na nieeunna dziewczynę gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas sciema, nie ma takich głupich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×