Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie ćwiczenia podczas miesiączki?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chciałabym krótko przedstawić swój problem: Od dłuższego czasu ćwiczę z Mel B. i Chodakowską (i innymi różnymi trenerami). Staram się to robić regularnie, ale raz w miesiącu pojawia się problem, zwany okresem. Wiem, że wiele dziewczyn ćwiczy normalnie podczas menstruacji, ale u mnie wygląda to nieco inaczej. Zabrzmi to głupio, ale źle znoszę każdą miesiączkę. Krwawienia są obfite, biust nabrzmiały (nie mogę wtedy skakać), cała puchnę i czuję się jakbym ważyła 10 kg więcej (zawsze w tym czasie wazę 2-3 kg więcej). Po takich 4 dniach bez ćwiczeń, ciężko mi do nich powrócić. Dlatego chciałabym zapytać, czy któraś z Was zna ćwiczenia/zestawy, które można bez obaw stosować podczas 'tych' dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie statycznie cwiczenia - przysiady, jakies butelki z woda w lape i machasz, wszelkie unoszenie nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przy unoszeniu nóg nie trzeba napiąć mięśni brzucha czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to sprawa indywidualna, to chyba sama musisz metodą prób i błędów dojść do tego co ci odpowiada. Nikt wróżką nie jest. Ja pływam i spaceruję, trochę się rozciągam, kiedyś nrmalnie trenowałam. A ty może próbuj postać na rękach czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno się ćwiczyć pierwsze 2-3 dni kobiety później będziecie latać po lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w tym nic dziwnego,ze zle znosisz miesiaczke. Ja wlasnie wczoram dostalam okres i cierpie jak kazdego miesiaca. Drugi dzien jest zwykle najgorszy . Puchna piersi,i sa tkliwe,boli w krzyzu i bola nawet nogi. Mam biegunke i czuje ociezala jak hipcio. O bolu brzucha lepiej nie mowic. Darowalam sobie nawet wyjscie i zostalismy z mezem w domu. Nie wiem jak mialabym cwiczyc w takiej sytuacji. Kiedys sprobowalam to brzuch rozbolal mnie tak,ze rozplakalam sie. Wole te 2,3 dni przeczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×