Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość susanne000

Zabiegi wyszczuplające

Polecane posty

Gość aldonna8022

Jeżeli chodzi o mnie, to robiłam sobie kilka razy zabieg o nazwie Slim-Cel i powiem Wam, że efekty są o dziwo zauważalne. Poszłam do nich z koleżanką, jako że zachwalała www.tuttibeauty.pl . Już po pierwszej wizycie nie dziwię się. Mega sympatyczna atmosfera i bardzo konkurencyjne ceny. Co tu dużo mówić - zostałam stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Najpopularniejszymi i najskuteczniejszymi zabiegami wyszczuplającymi w naszym gabinecie są: karboksyterapia, lipolaser oraz dermomasaż podciśnieniowy. W zależności od problemu: tkanka tłuszczowa, luźna skóra, cellulit, rozstępy, dobieramy odpowiednią terapię. 

Pozdrawiam Salon Olwin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam jednak u mnie nie dały takich dobrych rezultatów. Widocznie to nie dla mnie, mogę jednak polecić zabieg thermogenique. Zabieg oparty jest na dokładnych pomiarach poszczególnych obszarów ciała po czym wykonaniu intensywnego peelingu ciała, produktami zawierające innowacyjne składniki aktywne. Dzięki temu w bardzo naturalny sposób można pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

Na zabieg chodziłam tutaj do Krakowa http://ego-medspa.pl/zabieg-termicznego-wyszczuplania/
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja osatanio chodzę na zabieg Adipologie w klinice la perla i do tego ćwiczę na siłowni z trenerem i zaczęłam w koncu starać się żeby w miarę utrzymywać dietę - i mysle ze to  jest najlepsze rozwiązanie z 3 stron na tego dziada tłuszcza 😄😄 i nie powiem, w koncu mam taką skórę, figurę jaką chciałam mieć chyba od 5 lat po urodzeniu dziecka. Warto! na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

ja ze swojej strony mogę powiedzieć ze jestem fanką zabiegu Apiologie - teraz sobie robiłam w klince la perla, zrobilam sobie całą serię, ale efekty były widoczne z zabiegu na zabieg :) moim zdaniem zupełne inne ciao, bardziej zwarte i jędrne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mllenka

witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów, po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam stronę: www.blovly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, niezmiennie od dłuższego czasu, chodzę do Bez Skalpela w Gliwicach. Podchodzą do klienta kompleksowo, słuchają potrzeb i dostosowują odpowiednie zabiegi. Mają w ofercie zabiegi na spalanie tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu, ujędrnienie ciała i bardzo wiele innych. Korzystałam już z zabiegów ujędrniania ciała i likwidacji cellulitu i efekty były niesamowite, czułam się jakby ktoś dał mi zupełnie nowe, młode ciało. Plus za to, że mają dokładny cennik na stronie, więc bez problemu można się zorientować: https://www.bezskalpela.pl/cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsza metoda która się u mnie sprawdziła, to regularnie nosić winylowy dres sauna (sauna suit), staram się też w nim spać. Dzięki temu, mam gładką skórę, zrzuciłam wiele kilogramów - i nie muszę chodzić po żadnych salonach.  Nawet rozstępy mi znikły.

Dodatkowo można, jak ktoś chce użyć jakiś krem na noc - dzięki dresowi świetnie się wchłania. Wcześniej zawijałam się w folię, ale z tym jest wiele zachodu i folia jest jednorazowa. Napiszcie jak to się u was sprawdza. Niedawno kupiłam dres z kapturem - dzięki czemu dodatkowo mogę robić olejowanie włosów bez ryzyka że się wszystko wchłonie w poduszkę. I mam podwójne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×