Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość susanne000

Zabiegi wyszczuplające

Polecane posty

Gość Scholastyka303
Moniczque skąd ja to znam : ) u mnie to samo - jak zaczęłam przechodzić metamorfozę, to większość koleżanek nagle poznikała z mojego życia. Byłam fajna, gdy byłam gruba - bo wtedy byłam tylko ich cieniem. A jak zaczęłam sie wylaszczać a moja waga spadła w dół - skończyły się "przyjaźnie" - w walce o wymarzoną sylwetkę pomogły mi zabiegi w klinice Cosmetologica w Gdańsku - zabiegi karboksyterapii spełniły swoją rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga27__
Ja chodzę na endermologię LPG w klinice Cosmetologica w Gdańsku - świetna sprawa! Pozbywam się właśnie swojego największego kompleksu :) sam zabieg jest bezbolesny i naprawdę można zobaczyć różnicę PRZED i Po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka99__
bardzo dobra klinika to klinika Cosmetologica w Gdańsku, byłam tam na serii zabiegów karboksyterapii, trochę bolało ale nie żałuję bo teraz na lato mam piękne nóżki :))) i mogę paradować w stroju po plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znalazłam takie zabiegi w salonie Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie. Głównie chodziło mi o pozbycie się cellulitu przed latem bo z nim mam największy problem. Same zabiegi bardzo przyjemne- polegają na automatycznym masażu specjalnymi rolkami. Początkowo zabiegi miałam robione co dwa dni i jak uznałam,że efekt jest zadowalający to chodzę raz na tydzień aby go utrzymać. Najważniejsze zalety moim zdaniem to: metoda nieinwazyjna, poprawa jędrności skóry, pozbycie się efektu ciężkich nóg i oczywiście poprawa kształtu :D Teraz żadne bikini nie będzie mi straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam serię zabiegów endermologii oraz zabiegów przy użyciu fali radiowej (np. Maximus lub Venus Legacy), przy wdrożeniu dodatkowego ruchu oraz odpowiednio zbilansowanej diecie efekty będą bardzo dobre. Skóra powinna wyraźnie się ujędrnoć i wygładzić, cellulit zniwelować a sylwetka ogólnie wysmuklić. Ważne jest przy tego typu zabiegach aby zwiększyć podaż płynów w diecie do min 2 l dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam endermologię :) przeszłam serię 10 zabiegów w CZS w Warszawie i widzę mega różnicę - skóra jest bardziej napięta, jędrna, a moje nogi wyglądają o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kliniki w trójmieście !!!! Poleci ktoś jakąś dobrą i sprawdzoną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleosiaw
W Kazimierzu Dolnym w Villi Bohema maja pakiet spa, który pozwala zniwelować pierwsze oznaki cellulitu i tłuszczyku. Na http://villabohema.pl/ sobie przejrzyj ich pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie robiłam Wonder Shape w Klinice La Perla, naprade mocno drenuje nogi, są po nim bardziej jędrne i gładkie. W moim przypadku na udach ten zabieg się super sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam wczoraj na darmowych konsultacjach w Clinica Cosmetologica i miła Pani kosmetolog wyjaśniła mi dosłownie wszystko o co zapytałam i wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane :) we wtorek mam pierwszy zabieg karboksyterapii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka0
Czym się różni karboksyterapia od endermologii? Jakoś nie mogę się zdecydować... ale dobrze, że te konsultacje są darmowe. A orientujesz się czy prowadzą te konsultacje również on-line (chodzi mi o tą clinice cosmetologice)? Jestem teraz za granicą ale niedługo zjeżdżam do kraju. Konsultacje chętnie odbyłabym na skype. Ciekawe czy to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość power92444
Koniecznie zapisz się na zabieg endermologii alliance, jeśli szukasz jakiegoś zabiegu wyszczuplającego, który po całej serii da naprawdę jakieś efekty. Polecam Ci też do tego zabiegu to konkretne miejsce http://www.centrummedycynyiestetyki.pl/endermologie-lpg-alliance/ ponieważ czytałam w sieci opinii, że zabieg endermologii alliance wykonują profesjonalnie i mają najlepsze podejście do każdej klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się jeszcze waham. Ale wiem napewno że zabieg chcę robić w Gdańsku. Nie chcę nigdzie specjalnie wyjeżdżać. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola83
Byłam w tej klinice i skorzystałam z mega promocji!!!! -40% to jest jednak coś. Zaoszczędziłam prawię połowę regularnej kwoty. A sam zabieg bardzo przyjemny i i skuteczny :) Polecam z całego serducha. Jak macie pytanie to śmiało pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W moim wieku to ćwiczenia już niewiele pomagały w kwestii figury. Na siłownię chodziłam pięć razy w tygodniu, stosowałam dietę, ale nie była do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Chciałam się zapisać na jakiś zabieg, ale póki co nie było mnie stać na taki wydatek.http://studio24sc.pl/oferta-promocyjna-na-zabiegi-wyszczuplajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy była ta promocja w tej klinice cosmetologica? jak tam z obsługą? Jestem osobą o sporej tuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się długo wahałam powiem wam. Bo sumie czy takie zabiegi mają sens? Ale w końcu się odwazyłam, znalazłam gabinet niedaleko siebie na Gocławiu, The Beauty Room by Binatural i poszłam najpierw dopytać co i jak. Sama obsługa mnie przekonała, bo bardzo mili i pomocni ludzie tam pracują. Pogadałam, a potem się zapisałam, dziś już mogę powiedzieć, że to działa super. Jestem zadowolona i czuję się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po zabiegach Indiba w Klinice La Perla <3 miałam na udach 4 zabiegi i efekt super! a do tego skóra jędrna i pośladki podniesione, żałuję że tak późno zaczęłam korzystać z takich zabiegów w gabinecie bo uda mam od razu szczuplejsze a to chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Opolem znajduje się salon kosmetyczny www.rehavitalsiolkowice.pl Salon ten oferuje wiele ciekawych zabiegów, dzięki którym będziecie znacznie lepiej wyglądały i się czuły. Warto się przyjrzeć ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinajan
Ja gdy chciałam pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej to oczywiście oprócz diety i ćwiczeń wybrałam się na zabieg wyszczuplania do http://www.jadoreinstytut.com/ Polecam przede wszystkim endermomasaż i kurację bańką chińską. Skóra jest napięta i jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samboria

Mój brzuch przed operacją u dr Olender to był naprawdę koszmar, w tym momencie nie wstydzę się założyć bikini. Oczywiście, efekt u mnie jest nie tylko związany z zabiegiem, ale również ze zmianą stylu życia - dieta + aktywność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samboria

Mój brzuch przed operacją u dr Olender to był naprawdę koszmar, w tym momencie nie wstydzę się założyć bikini. Oczywiście, efekt u mnie jest nie tylko związany z zabiegiem, ale również ze zmianą stylu życia - dieta + aktywność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Skuz26

taak, treningi to jedno, alr warto korzystać też z innych dobroci - mamy XXI wiek  🙂  z innych zabiegów świetne efekty daje fala uderzeniowa, ciałko jest łądne wyszczuplone i tkanka tłuszczowa zredukowana. ja też ćwicze ale wiadomo, że z niektórymi rzeczami nie ma co walczyć dlatego ja zdecydowałam się na te fale uderzeniową w klinice dr Rybickiej w Warszawie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Hmm jeżeli chodzi o zabiegi modelujące sylwetkę to polecam Ci zabieg ONDA. Ja go przeprowadzałam w krakowskiej klinice vesuna, która mieści się przy ulicy Dobrego Pasterza. Efekty zabiegu to dla mnie wielkie wow, ale oczywiście aby utrzymać i wzmocnić efekty warto również przejść na dietę i rozpocząć jakieś regularne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Mi bardzo dobrze robią zabiegi wyszczuplające w Klinika Urody Maestria w Szczecinie. Polecam odwiedzić ten salon urody bo mają bardzo atrakcyjne ceny i pracują tam same profesjonalistki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w zasadzie po jednej i drugiej ciąży bardzo szybko wszystko zrzuciłam ale... przez te zmiany wagi skóra na brzuchu była hmm dość luźna  O tym że tyłek zrobił się płaski to już nie wspomnę i na ciążę nie będę zwalała  Uparłam się na te trampolinki i po miesiącu ćwiczeń widzę zdecydowaną różnicę, skóra na brzuchu robi się jędrniejsza, przez co nie wisi mi już, no i pupa wyglada lepiej

Dodam, ze byłam również na kilku zabiegach dermapenem:

https://artdermaclinic.pl/medycyna-estetyczna/dermapen

Który podobnie polecam bo efekty naprawdę dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olggaa

Ja proponuję zabieg o nazwie kriolipoliza -to bezbolesna metoda odchudzania poprzez zamrażanie. Poczytajcie sobie więcej na stronie drpernak.pl/ To świetny gabinet medycyny estetycznej w Gdańsku na Grunwaldzkiej, ja właśnie tam korzystałam z tej metody i jestem w 100% zadowolona z efektów, zabiegi są bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×