Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka kobieta nigdy nie podnieci faceta,aby mu stanał

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o wygląd .(wiek, 60,70 lat, tez odpada) Chodzi o wygląd. Co nigdy nie podnieci żadnego faceta, nawet tego brzydkiego, z malymi wymaganiami.? Co jest numer jeden? numer 2 i 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarszczona z obwisłym cycem, stara panna po 30:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara panna? A co to ma do podniecania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo ma, nikt jej nie chciał:O albo rzucil po tym jak się pomarszczyła i zbrzydła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie,że nie chcial:( co wy macie z tym przekonaniem,ze nikt nie chcial, jak ktos jest sam. Moze zle ulokowal uczucia, moze sie chce zakochac,zeby z kims byc ludzie ogarnijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla faceta po 40tce każda!!!! takiemu już z 'zasady' nie staje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna, bez zawodu, bez kasy mnie nie podnieci tylko zniechęci. Moze bym i wy/ru/chal Ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dużo ma, nikt jej nie chciałpechowiec.gif albo rzucil po tym jak się pomarszczyła i zbrzydłapechowiec.gif POPOP E tam guzik ma. A może ona spotykała takich, których nie chciała, jakiś bezzębnych na mamusinym garnuszku - to wolała być sama. Albo się z kimś rozeszła. Na czole nie ma napisane, że jej nikt nie chciał. Hehe , a facet, który rzuca kobiete bo sie"pomarszczyła i zbrzydła" to meska pi...zda a nie prawdziwy facet. Takiego to mi nie żal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie by nie podnieciła zezowata z obcisłym cycem albo bardzo gruba, bo jak jest troche ciałka to nawet jest sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty taki bidak albo szczurek materialistyczny to nie dziwne ze biednej się boisz,upadek samczego rodu jak baba jesteś,zauwaz podobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały biust jest aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka sadzone zamiast biustu i figura mloedeko chlopca. To tak jakbym bzykal sie z mlodym chlopcem ktory zamisat penisa ma cipke. Momentalnie by mi opadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×