Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprawa o ograniczenie wladzy rodzicielskiej jak wygladala u Was?

Polecane posty

Gość gość
zniecierpliwiony psychicznym odrzutkom mówimy NIE zniknij przepadnij. A co di twojego pytania autorko to nie znam takiego przypadku osobiście. sąd podejrzewam odczyta to jako akt zemsty ojca na matce w żaden inny sposób. nie jestes żadna patologia żeby prawa ci ograniczyć. nie znam przypadku ani jednego w którym sąd ogranicza normalnej matce prawa bo ojciec ma takie żądania nie nie nie to nierealne. prędzej jemu odbiorą niż tobie ogranicza. ograniczony intelektualnie jest tylko to coś wypowiadajace się powyżej pod pseudo zniecierpliwiony - chyba czekaniem na rozum który jak nie przychodzi tak.nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlazisz stary cepie juz na temat o zolnierzach zawodowych,teraz o wladzy rodzicielskiej.Lekow wieczorem zapomniales wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stary cepie"? A ty to NA PEWNO zapomniałaś drogi do szkoły. I to ze 30 lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az 3 linijki komentarza?! Cep to proste narzedzie i zostalo slowo uzyte z rozmyslem haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że aż 3 linijki. A swoją drogą: kto cię tak mocno upośledził kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się czepiasz NA PEWNO,post był do zzzniecierpliwionego,rzecznikiem jego jesteś gosciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje. Mam nadzieje ze sad zobaczy ze to jest akt zemsty z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No ale jak marks wychwujaca sama dziecko przez prawie 5 lat I zawsze dobrze dbajaca o nie moze nie miec predyspozycji rodzicieskich? " Może. 99% matek "samotnie" "wychowujących" dzieci NIE MA!! predyspozycji rodzicielskich. Na jakiego człowieka może wychować kobieta, która nie potrafiła stworzyć i utrzymać rodziny? Która sprowadza do domu w którym mieszka dziecko, "partnerów"?? Kolejnych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sprowadzam partnerów kolejnych do domu. Rozwiodlam sie bo bylam zdradzana, poniżana, bita, byly maz miał tez problem z hazardem. I lepsze predyspozycje ma ojciec który chodzi po barach i nigdy dzieckiem się nie zajmował i ciągle poznaje nowe panienki? Ja pracuje, dzieckiem dobrze sie zajmuje, ma stabilna sytuacje a nie jak kiedys ojca który robił awantury i który pil i mamę potrafił uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy tylko kobieta ma za zadanie utrzymać rodzinę. Widzę ze mężczyźni maja podejście ze facet moze pic,bic, poniżać, moze uderzyć 3 latka i będzie ok a kobieta ma udawać że jest wszystko dobrze a facet niech się bawi. Właśnie takie same podejscie miał mój byly ze jak się kogoś kocha to powino sie zyc jego wadami i akceptować ze ktos zwyzywa. Powinno sie akceptować to ze przeleci koleżankę z pracy i super. Powinno sie akceptować jak tatuś pijany uderzy dziecko czy plunie mu w twarz bo no 3 latek jest taki głupi jak mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takze gościu 10:55 widzę, że jesteś żadnym mężczyzną skoro akceptujesz bicie kobiet, alkoholizm mężczyzn, poniżanie kobiet, zdradzanie, olewanie dzieci przez mezczyzn bo z Twojej wypowiedzi widac ze to akceptujesz. Facet moze robić wszytsko a kobieta ma ulegać i moze siedzieć biernie, usługiwać biednemu facetowi. Ale samotni ojcowie tez nadają sie na rodzica no nie przeciez tez sprowadzają Panienki. Także ojciec który przez 5 lat w zyciu nie byl z dzieckiem u lekarza, nie wie o dziecku nic, nigdy nie byl na spacerze i nie widział go rok a wczesniej jak juz to raz na kilka miesięcy. Ojciec który w zyciu nie podal leku i nie byl z dzieckiem podczas choroby a jak byl na wizycie i dziecko zaczelo wymiotować to tatuś zwial. Dzwonie proszę zeby zawiozl do lekarza to ma to w d***e. No ale jest lepszym na pewno ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba tak. Nie znamy co prawda relacji drugiej strony, ale ty jawisz się jako niezła histeryczka. On pije i wali d****** a ty nie umiesz pisać i ciebie wali jakiś "partner". I to w obecności dziecka. Biedne to dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obecności dziecka? Chyba juz tutaj ktoś na głowę upadł. Proszę się wyrażać. Biedne dziecko, że ma takiego ojca. Ja z moim partnerem a przyszłym mezem zapewniamy mu wszystko, dbamy o niego, maly chodzi do przedszkola i do psychologa bo tak się boi tatusia kochanego. W domu maly ma wszystko, dbamy o niego, mały ma fantastyczny kontakt z moim narzeczonym bo w zasadzie wychowujemy go oboje. To my jeździmy po lekarzach, podajemy leki, chodzimy do przedszkola na różne uroczystości, mimo że jego ojciec biologiczny nie zasłużył nawet zeby nazywać go ojcem ale wiem ze dziecko musi miec jakis kontakt z nim dlatego dla waszej wiadomości ojciec nie widział dziecka rok i ja wnioslam pozew o uregulowanie kontaktów z dzieckiem co dwa tyg sob i niedz w miejscu zamieszkania dziecka i w święta i tak dal sad. Czyli widzisz gościu to ja zabiegam aby cudowny tatuś przychodził do dziecka i jakis konkat miał. No a teraz na złość wniosl cos takiego bo ja jemu zalozylam sprawę o ograniczenie praw bo jak mam decydować jak on sobie jedzie na misję czy chodzi w weekendy po barach i nie ma z nim kontaktów. Nie jestem histeryczka po prostu martwię się o moje dziecko i ta sytuacja. Juz i tak przez ta cala sytuacje poroniłam i wylądowałam w szpitalu takze mój byly dopiął swego bo caly czas wypisuje ze raz mnie kocha a raz wyzywa. On ma jakies obsesje. Rok temu prosił zeby czekać na niego bo on chce być ze mną a za chwile wyzywal a juz dawno byliśmy po rozwodzie. Czasami mysle ze to wszystko żeby mi zrobić na złość bo o dziecko mu nie chodzi. Juz w sadzie udowodnił ze nie wie nic o dziecku i nie umiał odpowiedzieć na żadne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam cudownych ojców którzy umieją zrobić przy dziecku wszystko a mamusie naprawde kiepskie takie które bawią się a dziecko porzucają babci i takim kobietom należy odbierać dzieci. Natomiast przykład tego tatusia to nie jest. Zreszta po co ja mam sie tłumaczyć. Sama sędzina była w szoku jak wyszlo ze przez 5 lat nie byl z dzieckiem u lekarza i nie dbał o nie. Dobrze ze zbierałam dowody, ze mam smsy i nagrania bo w zyciu nie udowodniła bym, że kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mysle gościu, że musiała kiedyś Cie bardzo kobieta skrzywdzić. Może zamiast oceniać inne kobiety zajmij się swoimi problemami i swoją psychiką. I tak samo jak sa różne kobiety są też różni mężczyźni natomiast Ty nie należysz raczej do mężczyzn normalnych. Samo to ze facet rok nie widzi dziecka powinno dać do myślenia i jeszcze na złość sklada pozwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj.joj.joj... Aleś sie rozpisała. Jeśli ojciec dziecka chce ci ograniczyć prawa rodzicielskie, to musi mieć MOCNE podstawy. I pewnie ma. Życzę mu powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie ma. Ja mu chce ograniczyć prawa a on po roku nie widzenia dziecka na złość zalozyl sprawę o ograniczenie praw ale do odbycia jakiegoś kursu predyspozycji rodzicielskich. Wiesz co nie znasz sytuacji to nie komentuj. Czyli dla Ciebie facet który uderzył 3 latka jest dobry? Wiesz co brak słów. Sędzina wie, ze zrobil to na złość. Dowodów i podstaw jak mowie nie ma żadnych za to ja dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź logiczny. Ojciec bil mnie, ponizal, pil i byl hazardzistą ze nawet na mleko brakowało i oczywiście zdrazal. Rozwód z jego winy. Dziecko widywal raz na kilka tyg, pozniej nie widywał rok. Dziecko uderzył w twarz, po pijaku plunal w twarz i zamknal w szafie. Dziecko nie mówi do niego bo tak się go boi. No i chyba biegli sadowi nie kłamią a co wyszlo w badaniu psychologicznym dziecka, ze wiez miedzy ojcem a dzieckiem jest nie bezpieczna i dziecko boi się ojca oraz ze w przeszlosci dochodzilo do przemocy z jego strony. To jest w opini. A opini wiezi ze mną, ze dziecko jest ze mna zrzyte i ma duza wiez bo ja je wychowuje od urodzenia. Nie wiem jak możesz bronić takiego faceta. Nie masz serca. Pisze ze w sadzie o dziecku nie umiał nic powiedzieć bo niby jak, skoro 5 lat dziecko miał w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec proszę nie wypowiadaj się jezeli masz zamiar bronić damskich bokserów i facetów którzy o dziecku przypominaja sobie jak mama kogoś poznaje. Mysle ze nie chcial byś zwby kto kolwiel zrobil tye złego dziecku co on mojemu synowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i prawa chce mi ograniczyć ale zeby dziecko ze mną mieszkalo i lekarzami i wszystkim żebym ja sie zajmowala a to przeciez wbrew jakiej kolwiek logice. Osoba z którą mieszka dziecko i ma się zajmować szkola i lekarzami itd musi miec pelne prawa. No ale nie to ja jestem histeryczka i na pewno ja jestem zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ty jesteś ta zła! Przecież to tobie "zły człowiek" zrobił dziecko!!! Na siłę robił??? A teraz wlazłaś pod "dobrego człowieka". Ty biedna "wkładko". TFU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak plujesz jadem? Az tak ktos Ci krzywdę zrobil? Kobieta jak ma 2 facetów w życiu jest k***a ale jak facet ma 30 lasek to jest super macho. To jest rozumowanie mężczyzn. Na poczatku facet udaje cudownego ale jak juz coś ma to niszczy to jak tylko może. Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia i jesteś stronniczy to sie nie wypowiadaj. Dla Ciebie najgorszy bydlak mogły wychowywać dziecko a cudowna matka ktoś poświęca dla dziecka wszystko będzie najgorsza. Nie masz nawet podstawy zeby uważać że jestem zla. I tak mój partner jest fantastycznym człowiekiem dzieki któremu uwierzyłam, ze sa jeszcze na świecie normalni faceci którzy mogą szanować kobiety a nie tylko takie męskie swinie jak Ty i dzieki któremu moje dziecko może miec jaki kolwiek męski wzorzec a nie tatusia którego ledwo pamięta. Uważasz, ze lepszy jest facet który na własne życzenie nie chce widywać dziecka przez rok a wczesniej jak sobie przypomniał? Samo to nic do Ciebie nie mówi? I kobieta nie ma prawa sobie ułożyć zycia a facet niech się k***i bo moze. Jeszcze raz proszę się nie wypowiadać jezeli jesteś tak ograniczony ze nic do Ciebie nie dociera. Facet mógłby pobić przy Tobie kobietę i dziecko ale Ty byś powiedzial ze to kobieta i dziecko byli winni a nie ten dran. Nie dziwie sie ze żadna kobieta Cie nie chce. I trzeba pogratulować każdej ktora Cie w Tylek kopnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już obtarłaś pianę z ryja? To obetrzyj. Albo i nie... Rypka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ten wyżej to przecież zniecierpliwiony, etatowy psychol kafe. olej te jego chore komentarze ten człowiek choć nie wiem czy tak można go nawac nie ma własnego normalnego życia, nigdy nie miał bo żadna go pewnie nie chciała i teraz wylewa swoje frustracje tutaj w realu wszyscy trzymają się od niego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkot6awyżejtojakaśgupiapipaconawetpiusacnieumijakisgupekwkiecceczuco- NIEWIADOMOco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi sie wydaje, że to psychol. Nikt normalny sie tak nie zachowuje. No cóż identyczny psychol jak mój były. Cos jest zielone ale on bedzie twierdził ze czerwone i każdy ma mu w to wierzyć. Mam nadzieje, że wszystko dobrze sie ułoży. Nie byłam na ogłoszeniu wyroku o zabezpieczenie ograniczenie praw bo bylam w szpitalu takze nie wiem czy je dostał, mój prawnik ma sie dowiedzieć. Jeżeli będę mieć informacje to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak mają się sprawy autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niesamowite, że ludzie wiązą się na dobre i złe a potem wychodzi z człowieka jaki jest naprawdę :( Mój maż bił mnie a nawet.... gorzej można by napisać. Szczęscie że ni bił dzieci ale one to widziały. Teraz chodzimy na terapie widze po dzieciach , że się to na nich odbiło. Ale może jakoś się pozbieramy. Mi w ograniczeniu prawa rodzicelskiego a nawet zakazu zbliżania sie do nas pomgół mój adwokat który prowadził naszą sprawę. Pan Tomasz Kowalczyk z Kancelarii w Zabrzu własnie specjalizuje się w tego typu sprawach wiec poszło szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×