Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak można nazwać dziecko ALAN?

Polecane posty

Gość gość
Widać ze mężowie was nie ruchaja skoro interesują was takie płytkie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja tak samo 19.55 Żal wam dupe ściska że nazywacie się Genia czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ze szkoły ma Alana,na fb dodaje zdjęcia dziecka z podpisem Alus ,druga patologia (trójka dzieci kazde z innym ) ma Nadiusie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka ze szkoły nazwała dziecko Alan ale wołają na niego Alus. a druga patologia (trójka dzieci, kazde z innym ) na Nadie. Wiec coś w tym jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakompkleksione Polki z zadupia smieja sie z rzeczy ktorych nie rozumieją :D Filippa tez wam sie tylko z pi.pa kojarzy.. To swiadczy jedynie o was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan i Nikola królują, za nimi podąza Jessica, jenifer,maja, Emilka,Amelka, Brajan i Rumcajs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imie alan i Nicola normalne i,iona zagranica normalne zwykle w pl fakt Nicolki i Analki sa przeazanie u patoligi, fryzjerek tipsiar, panienek co gimnazjum skonczyly im wieksze niziny tym rodzice wymyslaja imiona zagramaniczne hahaha ,mysla przez imie zmienia i tak zjebany los dziecka.Ale zerio co trzeba miec we lbie zeby dac na imie dzis Alan Brajan Nicolka ,Oliwka??seuioto tak jak opaska na reku Patole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z was komentatorow najwieksze wiesniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moja znajoma jest lepsza ma allanka i nadusie tylko kazde z inny ojcem patologia jak nic znam jednego 30 letniego Alana i nigdy nie bylo zdnych smiechow przynamniej w naszym towarzystwie gdy mielismy kolo 20 lat wszyscy uwazali go za orginalnego bo mial fajne imie no ale teraz alanki brajanki nikole i jesiki to jest pogrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mną jest coś nie tak bo nie mogę strawić że moja siostra dała dziecku na imię Amelia, Amelka. Kojarzy mi się z właśnie takimi top 10 imionami dla patologi. Czemu? Czy też uważacie to imię za takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to normalne imię. Mam 30 lat i już w podstawówce miałam kolegę, którego brat miał na imię Alan. Nigdy nie pomyślałam, że coś jest z tym imieniem nie tak. Tym bardziej, że jego rodzinie daleko było do jakiejkolwiek patologii. Dopiero na tym forum, gdzie 90% to frustratki z nizin umysłowych, dowiedziałam się, że to imię kojarzy się z analem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam pewnego Alana, mieszka w Polsce od urodzenia i jest niesamowity, ma 12 lat, włada sprawnie 3 językami -polski, angielski, niemiecki, uczy się francuskiego, a jako samouk "łapie" włoski. Z matematyką i biologię też nie ma problemów. No, ale to Alan, czyli chłopiec z marginesu społecznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to imię bardzo się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie podoba alanek. Znam nawet 3 .fajne dzieciaki.rodzina bez patologii,fajni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak P ALAN T ? PALANTEK ? A daj spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Można.Moja sąsiadka ma wnuka o takim imieniu.Każdemu podoba się co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan i Ariel =popularne posród Cyganów -serio ,stąd Górniak nie taka oryginalna haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×