Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niespodziewana miłość

Polecane posty

Gość gość

od zawsze jedyne co chciałam to zeby ktoś mnie bezgranicznie kochał i żebym ja mogła kogoś kochać tak samo a poki co to wszyscy tę miłość mają oprócz mnie , już powoli tracę nadzieję , czy miał ktoś podobnie ze szczęśliwym bądź nieszczęśliwym zakończeniem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie moge znalezc milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 dziś Nie wszyscy mają miłość. Nawet ci, którzy są w związkach. x dokładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tja, czasem Cię niespodziewana miłość niespodziewanie zaskoczy nie wtedy kiedy trzeba i to jest dopiero dramat !. Na siłę nie znajdziesz miłości, sama przyjdzie, jak będzie chciała, albo i nie ...... A tymczasem ciesz się wolnością ,rozwijaj swoje pasje, pracuj nad sobą, kochaj się, szanuj siebie oraz innych, dziękuj codziennie za to co masz dobrego i proś o miłość, a przyjdzie :) x można czasem udawać miłość przed światem, będąc najnieszczęśliwszym na świecie. Uważaj na tych, co zawsze chodzą rozpromienieni, nie wiesz, jakie troski ich trapią wewnąrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda powyżej, kilka razy sama się dałam nabrać nawet wśród najbliższych przyjaciółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
ja również należę do tej grupy dla której miłości zabrakło już się nawet nie łudzę zresztą w moim wieku 49 lat na karku i smutna prawda jestem tego pozbawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×