Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ramowa umowa o dzieło

Polecane posty

Gość gość

witam, podpisałam dzisiaj umowę o dzieło, pierwszą w życiu i mam problem. ogólnie jako wykonawca zobowiązałam się do zawierania z klientami umów na świadczenie usług energetycznych. Manager pięknie mówił na to przedstawiciel handlowy a okazało się zwykłym chodzeniem od domu do domu. Umowa podpisana jest na 2 tyg. Wynagrodzenie: 25 zł netto za umowę kompleksową po uzyskaniu statusu:accepted. Jeżeli chodzi o wykonywanie pracy to jeszcze nic nie wykonywałam, byłam tylko raz na szkoleniu praktycznym w terenie i nic więcej. czy jest możliwość od odstąpienia od umowy bez jakichkolwiek kosztów. w paragrafie 8 jest tylko taka wzmianka: wykonwaca dzieła zobowiązuje się sie do powstrzymania od działalności konkurencyjnej wobec zobowiązanego w czasie obowiązywania umowy i 6 m-cy po jej zakonczeniu. każdy przypadek naruszenia powyższego zobowiązania skutkuje naliczeniem kary na rzecz zamawiającego w wysokości 1000 zł. nie ma żadnej wzmianki o odstąpieniu/zerwaniu umówy. Czy nawet jak jutro nie pójde to mogą mi coś zrobić. Pierwszy raz spotykam sie z tak dziwnie skonstruowaną umową. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×