Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podoba wam się Kajetan Poznański?

Polecane posty

Gość gość
Nie podoba. Ma łebek jak wypierdek. I ten głupawy uśmieszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No od znajomych na facebooku Chyba nawet wspólne zdjęcia mieli jednoznaczne i z komentarzy tez da sie wywnioskować ze sa razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacun, że udało Ci się znaleźć jego znajomych na fb. Dla mnie byłoby to jak szukanie igły w stogu siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...naprawdę wam się podoba taki facet? ma bardzo pospolitą urodę jak na kogoś, kto wyraźnie jest mieszańcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judepolonia
Jest mi wstyd że jestem Polką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judepolonia
Przez was m. in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judepolonia
to Żyd który nienawidzi polaków i dlatego mu odwaliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba się, nie licząc jednego zdjęcia o którym wolałabym zapomnieć. Co nie oznacza, że nie życzę mu dożywocia. Tacy jak on się nie resocjalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wgl ile ta jego dziewczyna ma lat? Ładna ale trochę plastikowa sie wydaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niektorych zdjeciach mi sie podoba (w okularach), a na niektorych nie. Ale tez trudno powiedziec, bo w realu moze wygladac zupelnie inaczej. Napewno gdyby nie mial tak zrytej psychiki, to mogl wczesniej uchodzic za dobra partie. Oczytany, cos tam skonczyl, rodzina cos osiagnela. No ale niestety jest jedynie psychopata i morderca. Zmarnowal swoje zycie, tej dziewczyny, jej rodziny i swojej tez. Szkoda mi jego rodzicow, bo jakby nie bylo to dla nich trauma do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Tak. Bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie zalozcie teraz jego fanklubu. W zyciu nie wpadlabym na pomysl, zeby szukac na fejsie jego znajomych. Wcale mnie zdziwi jak glupie gesi beda teraz pisaly do niego milosne listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha do charlesa Mansona pisały ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Kajtka to Ty szanuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fanklubie już myślałam tylko trzeba by go było nazwać jakoś tak konspiracyjnie typu Fanklub Karola lub Fanklub pana K., albo fanklub Charliego - turysty z Niemiec. To ostatnie jest zabawne i trafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo śmieszne -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fenomen celebryty Kajetana, kurcze tak latwo jest dostac sie na pierwsze strony gazet. Nie wazne jak mowia i w jakim kontekscie, wazne by mowili. Jakby byl biednym robolem z Koziej Wolki to TVN poswiecilby mu gora jeden news. O tym penerze co zabil swoja partnerke w ten sam sposob jakos nie wiele slychac. I tez nie bedzie, bo kogo interesuje 35 letni lysy dresiarz nieudacznik. Spoleczenstwo jest jednak plytkie i prozne, liczy sie tylko status spoleczny i ladna okladka, a co w srodku to gowno kogo obchodzi. W takich czasach zyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą. P. jest lepszym materiałem na celebrytę. Co jest smutne, bo niektórzy piszą o nim jakby zapomnieli co zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudy zakola potężne nos silnie pomalowany okropny nie wiem jak może się podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nos pomalowany? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzę go ze studiów, nie znałam osobiście. Na żywo jest przystojniejszy, ale co z tego skoro w środku zgnilizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na żywo jest jeszcze przystojniejszy to ja naprawdę mogłabym być jego potencjalną ofiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek to mamisynek, dziecko bogatych i wysoko postawionych rodziców. Mama ma, mama da, załatwi. Nic dziwnego, że odyebało mu od dostatku, w którym się obracał od dziecka. Załatwiła mu najlepszego adwokata jak narazie, zobaczymy jaki będzie finał tej sprawy. Czy dostanie taki sam wyrok jak ten patus z Woli, który w taki sam sposób pozbawił życia konkubinę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgfedger
Ładny jest absolwentem najlepszego LO w Poznaniu. Żal mi go bo oszalał. Na jego miejscu wykonałabym badanie krwi na poziom teryniny -hormonu wydzielanego przez ludzką przysadkę mózgową, jeśli tego hormonu jest za dużo, wówczas człowiek staje się niepoczytalny i nie wie co robi. Ta choroba ma w medycynie swoją nazwę !!! Nie śmiejcie się z nazwy tej choroby! Ani z ludzi którzy na tę chorobę chorują! Gdyż jest to bardzo poważna do wyleczenia choroba to KRETYNIZM natomiast ludzi chorujących na kretynizm nazywa się niestety kretynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny i inteligentny, mozna stracic glowe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do anonima który zna go Żr studiów, powiesz cos więcej na jego temat? Ciekawi mnie to To prawda ze miał dziewczynę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×