Gość gomeaść Napisano Luty 11, 2016 Mam ptyanie mam od roku wkładkę i chcemy powalczyc o dziecko. Cz to reakcja automatyczna, po wyjęciu? Dzieki... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach