Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KiniaN123

Kafelki do kuchni

Polecane posty

Gość gość
Panele w kuchni też są spoko. :) Ja ostatnio taki montowałam z mężem - lepiliśmy na wspominanym tutaj pianokleju. Czasami warto wejść na kafeterię, by znaleźć fajne porady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam płytki firmy Equipe, hiszpańska, bardzo dobra jakość. Kupiłam je w sklepie www.alekafelki.pl w bardzo dobrej cenie. Fachowcy doradzili mi wzór idealnie pasujący do mojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przyjdzie ci kłaść podłogi, zadbaj o to, by były równe inaczej za jakiś czas albo będzie trzeba poprawiać, albo nawet kłaść od nowa. W tym, aby były odpowiednio położone, pomogą ci posadzki jastrychowe, wyrównają one powierzchnie na której będą znajdować się płytki. U nas takie posadzki kładli oni www.estrich-jack.pl to profesjonaliści nie ma cienia szans na pomyłkę czy niedociągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżaDa
na artcore widziałam podobne. serio, jak masz deskę w większości domu, to pociągnij ją dalej, będzie lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie drewnopodobne. Drewno w kuchni sprawdza się tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redwina
Nie sprawdzi się. Znam osobę, która zdecydowała sie na panele w kuchni i po dwóch latach chyba musiała je wymieniać ponieawż wyglądały bardzo źle. Było to trudne ponieważ miała meble w zabudowie ale jakoś się udało. Jesli podobają się Wam płytki drewnopodobne to proponowałabym kolekcję Modern od Tubądzina: http://www.tubadzin.pl/collection/449 Płytki dobrze naśladuja naturalne drewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Kafelki do kuchni to dość staromodne określenie, teraz raczej używa się sformułowania płytki. Wiem, że i kafelki w odmiennym kształcie i modelu , ale to motyw rzadko spotykany. Co do płytek, myślę, że oferta Paste Group zdecydowanie będzie odpowiadała Twoim wymaganiom. Mają różnych znanych polskich i zagranicznych producentów. Na stronie https://www.paste-group.pl/ możesz zapytać o wycenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×