Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

90 procent kobiet to babochłopy ! Prawda ?

Polecane posty

milena_jestem dziś haha, bardzo śmieszne ja jestem prawdziwym 100 % mężczyzną i Ty na pewni nie masz powodzenia bo nie spełniasz tych wszystkich warunków i dlatego piszesz jakieś głupoty, kłamstwa i to jest śmieszne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
auorze jestes zalosny i pewnie wygladasz jak przecietny robotnik z budowy z pryszczami na twarzy odezwij sie dopier jak znajdziesz sobie te swoja idelana dziewczyne a pani Mielenka wrecz zmiazdzyla cie inteligencja pozdrawiam mezczyzna ktory nie szuka idealu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena_jestem dziś jeśli mężczyźnie podoba się kobieta która nie spełnia tych warunków to oznacza że jest ten mężczyzna babochłopem, ma kompleksy, małego penisa, mały wzrost, brak powodzenia itd ! jeszcze długie włosy, na Wikipedii jest napisane że to wszystko wpływa na kobiecy seksapil Moim kolegą i mi właśnie takie kobiety się najbardziej podobają wiele modelek z Victoria Secret tak wygląda i tam wiele modelek bardzo ładnie wygląda a Ty piszesz głupoty bo jesteś babochłopem a ja jestem 100 % mężczyzną więc podobają mi się prawdziwe kobiety a Twój facet to pewnie babochłop pewnie ma 10 cm i koło 170 cm i 50 kg wagi lub 200 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie są fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Pan to chyba jest trollem, ze wmawia sobie klamstwa i tworzy swoj wlasny swiat, ktory kazdy poza panem ma gdzies, ciekawe gdzie ta pana idelna dziewczyna? Zacznijmy od tego,ze nie ma pan zadnej, a co dopiero takie wymaganie, lepiej prosze spojrzec w lustro i popracowac nad bojlere, chyba ze to jakas zabawa chlopca 13 lat ktory chcial narobic huraganu :) :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze niedawno to same babochłopy po świecie chodziły, bo mało która miała te 170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś haha, ja jestem przystojnym mężczyzną a ,,Milena-jestem" jest babochłopem który podoba się babochłopom ja jestem prawdziwym mężczyzną i podobają mi się tylko prawdziwe kobiety i miałem dziewczynę babochłopa nie wiem czemu z nią byłem , zerwała ze mną bo niby filtrowałem z inną kobietą, ta inna kobieta jest prawdziwą kobietą mam nadzieje że będzie moją kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy konieczne jest golenie twarzy? Czy ta idealna waga musi być elektroniczna? Czy długie włosy, to te które należy golić? Czy jak namalowałam w życiu tylko jeden autoportret to spełniam wymóg "maluje się"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Po pierwsze: Czy ja mam chlopaka czy kilku sie o mnie ubiega? :D Po drugie: Pan nie jest moim zdaniem idelany tylko brzydki jezeli nei spelnia pan chociaz jednego wymagania :) A modelki w Victoria Secret pewnie maja pana w d***e za przeproszeniem jak kazda inna kobieta :) Lepiej pokaz swoje zdjecie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzenie w życiu z babochłopem chociaż raz już na zawsze czyni cię babochłopem. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spelniam wszystkie wymienione powyzej wymagania i predzej sesram sie tobie prawiczku bez brania na twarz niz chociaz spojrze tak samo jak moje kolezanki rowniez 170 i kobiecie ksztalty ktore wlasnie sie z cb smieja zalosna amebo wez sie za jakas robote bo kobiety nigdy nie bedziesz miec nudziarzu nie dorastasz zadnej do piet gdyby na mnie sie taki napali to wysmiala bym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzenie w życiu z babochłopem chociaż raz już na zawsze czyni cię babochłopem. Taka prawda. X 100 % prawdy, pisano o tym niedawno na łamach miesięcznika "Prawictwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
17: 35 hahahahah :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena_jestem dziś To co napisałem to prawda bo na Wikipedii jest napisane że to wszystko co napisem wpływa na kobiecy seksapil nie wierzysz to wejdź na Wikipedie i poczytaj. Prawdziwym mężczyzną podobają się prawdziwe kobiety a Ty jesteś babochłopem i podobasz się babochłopom, taki co pewnie mają koło 170 cm i koło 10 i ważą 50 kg lub 200 kg. Nie jestem tr)olem bo piszę prawdę, ale Ty zachowujesz się jak tr)oll mo masz kompleksy wiec kłamiesz, piszesz głupoty, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babochłop ci się podobał i babochłop z toba zerwał :D To coś jak degradacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Prawdziwym mezczyznom czyli takim przegrywom jak ty ktorzy nie maja przyjaciol i wszyscy ich kopia w d**e? Ogarnij sie i zamiast czerpac wiedze z wikipedii poczytaj sobie ksiazke: "Jak byc zakompleksionym prawiczkiem ktorego zadna nie chce i nie musiec wyzalac sie na kobiecych forach?", polecam, psychiatra Milenka, proponowala bym panu rowniez areszt domowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. piszę 100% prawdy, na co mam nawet stosowne zaświadczenie w kieszeni :) Prawda jest taka, że autor poprzez zadawanie się z babochłopem stał się babochłopem na zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, na wikipedii jest napisane m.in., że niskie kobiety mają powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH ! Byłem głupi że chodziłem z babochłopem, ale to nie czyni mnie babochłopem,nie degraduje, teraz podoba mi się prawdziwa kobieta i na pewno ją zdobędę bo jestem prawdziwym przystojnym mężczyzną ! Milena-jestem to babochłop który podoba się babochłopom ( czyli facetom którzy mają 10 cm pen)nisa i koło 170 cm wzrostu i 50 kg wagi lub 200 kg wagi) ona pisze głupoty kłamie bo nie spełnia warunków jakie spełniają prawdziwe kobiety ! Ja tego nie wymyśliłem na wikipedii jest napisane że to wszystko wpływa na kobiecy seksapil i mi i moim kolegą się to bardzo podoba i modeli z Victoria Secret tak wyglądają , wiele z nich jest bardzo ładna, bardzo podobają się wielu ludziom. Milena pewnie ma kompleksy i się oszukuje i innych lub est tr)olem. Napisaliście że nie podobam się modelką z Victoria Secret a ja uważam że się podobam kłamiecie bo macie kompleksy i jakaś dziewczyna napisała że nie podobam się takim kobietom prawdziwym , podobam się bo jestem prawdziwym mężczyzną, przystojnym a ta co to napisała pewnie jesteś taka super tylko kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem głupi że chodziłem z babochłopem, ale to nie czyni mnie babochłopem,nie degraduje, x Babochłopom podobają się babochłopy. Prosta i logiczna zasada. Chodziłeś z babochłopem, więc jesteś babochłopem. Głupi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie jest tak napisane , dużo czytałem o seksapilu kobiecym i męskim oraz o powodzeniu , mężczyzną podobają się kobiety 10 cm od nich niższe a prawdziwy mężczyzna ma ponad 180 cm czyli prawdziwa kobieta ma ponad 170 bo taka ma długie szczupłe nogi a nie dziecinne nogi. gość dziś dlatego że chodziłem z babochłopem nie można mnie nazwać babochłopem jestem prawdziwym mężczyzną i teraz podoba mi się prawdziwa kobieta milena_jestem dziś już pisałem ja tego nie wymyśliłem co co jest napisane na Wikipedii wynika z badań przeprowadzonych na przypadkowych mieszkańcach ziemi, modelki z Victoria Secret spełnią te warunki dlatego dużo zarabiają i podobają się wielu ludziom, ja jestem prawdziwym przystojnym mężczyzną, nie jestem przegranicem, mam przyjaciół i tylko prawdziwe kobiety mi się podobają a Ty jesteś babochłpem kóry podoba się babochłopom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego że chodziłem z babochłopem nie można mnie nazwać babochłopem x można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś bardzo śmieszne, podobał mi się babochłop tylko dlatego że byłem głupi już nie jestem nie wiem jak ona mogła mi się podobać teraz podoba mi się prawdziwa kobieta bo jestem prawdziwym mężczyzną a nie przegranicem , mam przyjaciół itd , moim kolegą też podobają się prawdziwe kobiety i też nie są przegranicami , jesteśmy super paczką, super ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie można powiedzieć, że wyrosłeś z bycia babochłopem, ale byłeś nim w przeszłości, niech ci będzie, że jako wielki sędzia prawdy pozwolę ci na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie można , można tylko powiedzieć że byłem głupi , mam idealny wzrost dla mężczyzny czyli wysoki 190 cm , a nie niski czyli 180 lub mniej lub koło 2 metrów czyli za wysoki, może jestem za szczupły ale to chwilowo zaraz przytyje i pochodzę na siłownie jestem prawdziwym mężczyzną ale chce być jeszcze bardziej prawdziwym mężczyzną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że jesteście superludźmi i prawdziwymi mężczyznami. Aby tylko ta kobieta nie okazała się krótka i luźna z dorobionym przednim zębem u dentysty, bo wtedy to żaaaal....kolejny babochłop na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×