Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Klimatyzacja do biura

Polecane posty

Gość Adrian

W tamtym roku zdecydowaliśmy się na klimatyzację do biura. Nie chcąc brać ekipy w ciemno, szukaliśmy opinii w internecie, trafiłem na firmę Wentica. Umówiliśmy się na spotkanie, lokal biurowy został dokładnie obejrzany, został zaplanowany cały proces instalacji. Samo wykonanie również przebiegło bardzo sprawnie. Dostaliśmy szczegółową instrukcję jak korzystać itp. W razie jakichkolwiek problemów śmiało można się kontaktować z właścicielem, duży plus za serwis klimatyzacji w pakiecie! U nas póki co sprawdza się super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która zajmuje się klimatyzacją. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to zgłoście się do  www.klimatyka.com.pl Oni zajmą się zaprojektowaniem i zamontowaniem systemu klimatyzacji w waszym domu lub biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka3543

Również polecam firmę Wentica. Klima działa już któryś sezon, beż żadnych zastrzeżeń. Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek Mankowski

Dla komfortu pracy dobra klimatyzacja to jest podstawa alkudia.pl w zasadzie nie napotkałem na swojej drodze lepszej firmy wybór bardzo duży gwarancja bardzo korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sobie po prostu odezwać się do fachowców to najlepsze z możliwych rozwiązań. Na moje oko to chyba nie ma co działać wiesz z informacjami z internetu, ani też siedzieć i zastanawiać się na jaki sprzęt warto się zdecydować. Nie w każdym pomieszczeniu sprawdza się dany model, o czym przekonałam się na własnej skórze. No, ale człowiek uczy się na błędach, chociaż szkoda że często są tak kosztowne. na szczescie skorzystałam koniec końców z pomocy  https://hvacengineering.pl/ i jestem zadowolona z efektów naszej wspolpracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×