Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KkillBill

Z nią szybko dochodzę

Polecane posty

Gość KkillBill

Witam, mam problem, bo mam nową partnerkę od 3 miesięcy i szybko z nią dochodzę. 3-4 minuty i po sprawie. To strasznie szybko. Za drugim razem udaje się czasem 6-7 minut. Próbowaliśmy różne pozycje i za każdym razem to samo. Miałem kilka partnerek seksualnych i zawsze sam stosunek, nie licząc gry wstępnej trwał około 20 minut. Z tą nie mogę dłużej jak kilka minut. Nadmienię że nie jest "ciasna", raczej w normie. Miał tak ktoś kiedyś? Co może być przyczyną? Jakieś niedopasowanie narządów kształtami? Już sam nie wiem, a strasznie mnie to irytuje, a o niej myślę na poważnie i nie chciałbym żeby przez takie coś się między nami popsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ona tak jest sexi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mocno się podniecasz i dla tego . po jakims czasie to minie mój facet na początku dochodził w 3-4 minuty a teraz po pół roku to 20 minut mnie trzepie zanim się spusci-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADONIS321
Rada jest prosta : przed stosunkiem jak już się podjarasz to szybko do łazienki i zjedź na ręcznym ,tylko potem dokładnie umyj bo jak będzie ci robiła laskę to poczuje smak spermy i wtedy dopiero będzie kwas . To Ci da jakieś pół godziny w zależności od Twojej kondycji. Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręci Cię bardzo i to dlatego.. mój facet też tak szybko dochodzi.. jako kobieta powiem, że to trochę irytujące.. ale wynagradza mi to gra wstępna i seksem oralnym, wiec zawsze są jakieś alternatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że ślicznymi kobietami zawsze bardzo szybko dochodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4789
tez tak mam ale z kochanką, rekord 5 minut, z żona czasem muszę z 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam lubię max 5 minut, tyle wystarczy żebym osiągnęła szczytowanie, czasem krócej. Miałam jednego co się namachał pół godziny, czasem nawet 40 minut. Ale po 10-15 minutach to już było męczące i nudne. Ileż można. Najfajniesza i tak jest gra wstępna i pieszczoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Za szybko- niefajnie. Za dlugo- niefajnie. Ciekawe ile wynosi satysfakcjonująca norma. Ach. Zapomnialam, ze w seksie nie ma regul. 😴 Dlugo, krotko- wazne zeby kobieta tez doszla. Wtedy nawet minutowy stosunek bedzie "by o la la". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Są prezerwatywy wydłużające stosunek -działa ,sprawdzałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 12.02.2016 o 12:41, Gość KkillBill napisał:

Witam, mam problem, bo mam nową partnerkę od 3 miesięcy i szybko z nią dochodzę. 3-4 minuty i po sprawie. To strasznie szybko. Za drugim razem udaje się czasem 6-7 minut. Próbowaliśmy różne pozycje i za każdym razem to samo. Miałem kilka partnerek seksualnych i zawsze sam stosunek, nie licząc gry wstępnej trwał około 20 minut. Z tą nie mogę dłużej jak kilka minut. Nadmienię że nie jest "ciasna", raczej w normie. Miał tak ktoś kiedyś? Co może być przyczyną? Jakieś niedopasowanie narządów kształtami? Już sam nie wiem, a strasznie mnie to irytuje, a o niej myślę na poważnie i nie chciałbym żeby przez takie coś się między nami popsuło.

De bil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×