Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy któraś z mam wypisywała się na żądanie z noworodkiem

Polecane posty

Gość gość

po porodzie? Jak to wygląda? Czy gdy się coś dzieje mogę się wypisać z jednego szpitala i jechać do drugiego? W szpitalu w moim mieście mają mało chętnych do porodu i strasznie przetrzymują, wymyślają dzieciom choroby.. Mam mieć planowe cc i jakby tak było to chce jechać 70 km dalej, tam z kolei musi być naprawde źle żeby trzymali dłużej, jest dużo chętnych i puszczają nawet dzieci z lekką żółtaczką. Gdyby jednak poród zaczął się nagle to pewnie skończe w moim mieście i wtedy- jeśli nie będzie naprawde źle zamierzam zabrać dziecko na żądanie do domu. Dla ciekawskich jestem uczulona na szpitale i mam w domu starszą córę do której zamierzam jak najszybciej wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale planowanego cc nigdy nie wykonuje się w przewidywanym dniu porodu tylko tydzień wcześniej. Przecież chodzisz do lekarza, to z nim porozmawiaj. Nie sadzę, abyś mogła wypisać się z jednego szpitali i że przyjmą cię w drugim. Nie wiem ile musiałabyś dać w łapę. Tym bardzij nie przyjmą dziecka na noworodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś na tyle odważna, że wypisłabyłś dziecko nawet, jeżeli stwierdzi, że coś jest nie tak? Nie poczekałabyś dwa dni dłużej żeby się upewnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak od znajomej wiem ze wypisala dziecko z zapaleniem płuc poszls prywatnie zbadać i dziecko okazalo się zdrowe? To tak jestem na tyle odważna. Mój lekarz co do planowania cc powiedział ze musze sie pokazac 2-3 dni wcześniej co najmniej żeby porobić badania a i tak nie wiadomo czy będzie wtedy co ma być bo być może wypadnie coś ważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×