Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BŁAGAM POMÓŻCIE

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Poruszam się na wózku ale pojawiła się szansa na to abym mogła samodzielnie chodzić a bynajmniej o kuli. Jakby się to udało to byłabym bardzo szczęśliwa. W związku z tym proszę Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na innowacyjne leczenie mojego schorowanego kręgosłupa. Posiadam subkonto w fundacji i można mi pomóc wysyłając sms-a na numer 75165 o treści POMOC 4501. Koniecznie trzeba podać mój numer bo inaczej pieniądze do mnie nie trafią. Koszt sms-a 6,15 brutto. Ponadto zbieram wszelką makulaturę (książki, gazety, zapisane kartki, wydrukowane w zakładach pracy ). Jeśli ktoś posiada coś na zbyciu chętnie przyjmę. Można wysłać pocztą lub kurierem na swój koszt po wcześniejszym uzgodnieniu. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietnie marto podaj wobec tego numer krs fundacji i swoje nazwisko, bedzie ci mozna przekazac 1% z PIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam o to poprosić. Autorko podaj numer KRS fundacji która ci pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście podam ale na maile prywatne - na forum nie chcę ujawniać nazwiska :) Można przekazać 1% podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłabym wdzięczna także za wpłaty 1 % ale proszę o pomoc smsem do fundacji ponieważ szybciej z smsów są zliczane zgromadzone środki a ja potrzebuję szybko uzbierać na leczenie i odebrać środki od fundacji po przedstawieniu rachunku za leczenie.. 1% ma to do siebie że naliczanie pieniędzy odbywa się dopiero w październiku tego roku i dopiero wiadomo ile jest do dyspozycji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po numerze sms wynika że to fundacja Avalon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dostałam sms zwrotny to fundacja avalon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam 4 sms :) życzę ci autorko żebyś uzbierała całą kwotę i żeby ci Bóg dopomógł bo bez niego nic nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje osobie, która napisała że wysłała smsy dla innych osób wiadomości jest to fundacja Avalon to nie tajemnica Chodzi mi jedynie o niepodawwanie nazwiska na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, tak sobie myślę że może powinnam napisać o sobie coś więcej skoro proszę obce osoby o pomoc. No więc ... Jako że zasze była osoba aktywna to dlatego tak bardzo doskwiera mi życie na wózku. Jestem nie dość że uwięziona w swoim chorym ciele to i jeszcze w domu bo mieszkam na 3 pietrze i niestety nie mam jak wychodzić na dwór. Kolejny cios dla mnie to fakt że nie dokońca mogę się zajmować swoim dzieckiem i przez koniecznośc ciągłej rehabilitacji nie poświęcam córce tyle czasu ile ona potrzebuje. Tak bardzo chciałabym znów chodzic o włąsnych siłach a przynajmiej o kuli. Mogłabym znów żyć aktywniej bo każde wyjście z domu to byłoby coś dla mnie i dla mojego dziecka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam powodzenia :) Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję serdecznie Pani Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jesli ktoś chciałby wspomóc mnie w tym roku 1% podatku to podaję dane fundacji: Fundacja Avalon KRS 0000270809 a w rubryce informacje dodatkowe nalezy wpisać: SUBKONTO, 4501 - wtedy pieniądzę trafią do mnie. Z góry dziękuje tym którzy zdecydują się mi w ten sposób pomóc :) Będę bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo można mi pomóc klikając w każdy z 3 linków i wykonać "zadania" 1. www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=4280dffed58ca5559469d5374b56b1b3 Wypełnienie profilu zawodowego na stronie Golden line i potwierdzenie zapisania na mailu 2. www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=9c11fb8f9d1ba103c49bd7805d8e0648 Darmowa wróżba od wróża Macieja - zapisanie się na wróżbę 3. www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=bc972d209e215609bb73c62efc39e733&etykieta_=Zwrot Zapisanie się do platformy dzięki której robiąc zakupy dostajemy z góry okreslony zwrot, wystarczy zapis nie trzeba z tego korzystać. Te 3 kroki to wspomożenie mnie kwotą ok 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze smsy zaksiegowane na moim subkoncie. Z całego serca dziękuje Nadmienię iż aby podjąc leczenie muszę zebrać 300 tyś złotych co w przeliczeniu na smsy daje liczbę 60 tyś potrzebnych do wysłania Bardzo proszę o wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego twoje leczenie nie jest refundowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jest to leczenie tzw nowatorskie i takie rzeczy nie są refundowane tylko 100% odpłatne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamuj na innych wątkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie spam tylko rozpaczliwa prośba o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa oszuście nie wstyd ci? :o Tak żerować na ludzkim dobrym sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie masz profilu na stronie avalon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie zakładać profili i tym podobnych rzeczy dlateg go nie mam. a co do nieprzychylnych komenatrzy to skoro mam subkonto w fundacji to znaczy że oszustem nie jestem bo jakbym nie była chora i nie potrzebowała pomocy to by mi subkonta niezałożyli.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale taki nr subkonta nie istnieje na stronie avalon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej istnieje nr 4501 bo to mój numer może się nie wyświetla jesli nie mam założonego profilu ale subkonto posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne to dla mnie. Wysłałam sms-a, ale na inną osobę z Avalonu, przynajmniej mam 100% pewność, że to żadna ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic dziwnego - ogarnij się ;) gdybym nie miała konta w fundacji to nie miałabym nadanego tego numeru który podaję to chyba normalne. A tym bardziej jak pisałam wyżej widzę w swoim panelu że niektóre osoby o dobrym sercu co nie węsza podstępu wysyłaja mi smsy ZA CO Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ ! Jesli nie chcesz to nie pomagaj mi ale nie wypisuj na forum że nie mam konta w fundacji bo to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćww
skdamskdmnakndsmka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslalam i zycie duzo zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2016.02.12 ,autorko,podaj dane,bo w taki sposob to każdy może napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×