Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BŁAGAM POMÓŻCIE

Polecane posty

Gość gość
o jakie dane chodzi żebym podała? nazwisko czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dostałam bardzo dobrą wiadomość od lekarza prowadzącego z 300 tyś przewidywanych na operację i rehabilitację aby stanąć znów na nogi muszę uzbierać "tylko" połowę czyli 150 tysięcy. Hurra ... Potrzebuję więc 30 tyś smsmów od Was Ale to i tak dla mnie ogromna ulga bo trochę pomocy od WAS i mojej rodziny + najwyższej wezmę jakąś pożyczkę i będzie szansa na podjęcie leczenia. Juppii ... aż się popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś ,tylko mało bystrzy naiwniacy wyślą tego esemesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to faktycznie tak jest ? ?? , ludzie rozne rzeczy pisza , malo kiedy jest to prawda ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie kochani ja doskonale wiem że w necie można napisać wszystko i generalnie każdy. Ale ja mam czyste sumienie prosząc o pomoc. Zawsze sama pomagałam innym a teraz sama potrzebuję wsparcia i tyle ... Zdaję sobie sprawę że ciężko zaufać obcej osobie która prosi o pomoc ale niestety życie jest jakie jest i jak chce się być zdrowym to trzeba słono płacić bo Państwo nie dopłaci takiej kasy do leczenia jak ja potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się , że prosić o pomoc to żaden grzech , ale nie wiem dlaczego tak strasznie boisz ujawnić swoich danych , nikt nie prosi Cię od razu o adres , ale imię lub nazwisko , cokolwiek , strasznie owiana jesteś tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem owiana tajemnicą, poprostu nie chce podawać danych osobowych ... gdybym chciała się ujawnić to tutaj nie prosiłabym o pomoc tylko "poszła" po pomoc do TV i pokazałabym twarz to pewnie odzew byłby większy ale nie o to mi chodzi na szczęście są ludzie dobrym sercu i tym dziękuję serdecznie bo widzę że wpływają, sms-y w moim subkoncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTKA!!!! Pracuję przy obsłudze numerów premium i mogę zagwarantować że ta osoba chce wyłudzić pieniądze. Jeśli chcecie wspomóc fundację Avalon, wyślijcie smsa na którąś z osób która faktycznie widnieje na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz uzasadnić swoj komentarz kretynie powyżej? skoro Numer tel należy do fundacji avalon (co sprawdziłam, wchodząc na ich stronę), to jak niby autorka "wyłudza" pieniądze? Nawet JESLI nr identyfikacyjny, który podala, teoretycznie by nie istniał, to Koszt smsa nadal poszedlby na konto Fundacji, do której numer należy. Czy ich tez oskarżasz o matactwa? Moze proces o zniesławienie ci sie marzy? Myślenie nie boli kretynko. Autorko - wysłałam smsa. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12;57 dzięki za sms-a i komentarz do kogoś powyżej :) Kurcze jak można tak pisać nie znając się ! Ja nawet nie miałabym serca żeby oszukiwać a ponadto żeby odebrać pieniądze w fundacji trzeba przdstawić jakieś rachunki za ponieniosny koszt leczenia czy rehabilitacji bo za firko nikt nie da kasy na same słowo że jestem chora i oddajcie mi co moje. Ludzie jeśli nie chcecie mi pomagać to nie pomagacie ale nie piszcze takich bzdur bo to ja moge bardzo szybko upomnieć się o zniesławienie skoro wiem że mówię prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie wysylajcie smsow tylko pomóżcie tym wokół was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ja jestem osoba ciężko chorą bo choruje na raka, i wie Pani co gdybym potrzebowała kasy na swoje leczenie bez wahania daje swoje dane. I każdy kto nie ma nic do ukrycia bez wahania je poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyśle 1% już mam wpisane ja rozumiem autorkę że się nie ujawnia ale niestety są ludzie co chcą wszystko wiedzieć nie mówię tu o nie sprawdzeniu osoby której się pomaga bo autorka mając subkonto w fundacji udowodniła tym że potrzebuje pomocy nie dała przecież nr konta na konto bankowe nie znoszę wścibskich osób mam taką sąsiadkę co wie kiedy wychodzę i kto do mnie przychodzi normalnie jak w więzieniu :( i tylko ploty roznosi autorka pewnie się boi tych plotek albo tego że ktoś jej zarzuci że jest dobrze sytuowana a inni są w gorszej sytuacji materialnej nie twierdze że tak jest tylko gdybam ale i tak dla kogoś kto ma dobrą prace to te 150 tyś to majątek mam nadzieje że pani uzbiera pieniądze i będzie mogła chodzić a kiedyś może pomoże pani innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wnikam czy autorka pisze prawdę czy nie ale byłam kiedys w podobnej sytuacji. Zbierałam (dalej zbieram) fundusze na rehabilitację swojego dziecka. Wszystkie zgromadzone środki zawsze szły na subkonto przy Fundacji Dzieciom Zdazyc z Pomoca. Kilka lat temu przez przypadek staliśmy się "sławni"...wywiady w gazetach, reportaże w tv, nie ukrywałam nigdy swoich danych osobowych, adresu zamieszkania, nr telefonu oraz strony www która w imieniu dziecka prowadziłam. Po serii reportaży, przede wszystkim w tv zaczęłam dostawać smsy, emaile, było nawet kilka telefonów z wyzwiskami i żądaniem podzielenia się pieniędzmi. Nawet nie wyobrażacie sobie jak było mi przykro być opluwana i wyzywaną...Wtedy zobaczylam jak podli i zawistni potrafią być ludzie. Dlatego zlikwidowałam stronę, odsunełam sie od naglaśniania choroby,problemów i nie prosic publicznie o pomoc. Zostało subkonto gdzie osoby które pamiętają o moim dziecku mogą wpłacać dobrowolne wpłaty lub 1% podatku. Nie dziwię się autorce że nie chce podawać swoich danych osobowych ale...nigdy nie korzystałam z tzw.numerów premium wiec nie będę się wypowiadać czy jest to rzeczywiście prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedzi powyżej uzasadniają własnie dlaczego nie chcę być "sławna" poprzez zbieranie pieniędzy na leczenie ... Co do pomagania innym to zawsze pomagałam kiedy mogłam jak nie finansowo to rzeczowo i ciagle oddaje osobom które tego potrzebują rzeczy, ubrania itp i też nadziałam się na naciagaczy co dałam ciuchy dla dziecka bo niby biedni rodzice a za chwilę widziałam te rzeczy na olx czy allegro do sprzedaży Rozumiem, was że cięzko pomnagać "nieznajomej" osobie tzn. nie zna się wyglądu itp ale niestety tak uważam że jest lepiej prosić o pomoc. Smsm premium to usługa uruchomiona specjalnie dla fundacji w której jestem więc tu też nie może być oszustwa. Czasem szybciej wysłać sms-a żeby pomóc niż np. przelać na konto czy przekazać podatek Dziękuję za dobre słowa i pomoc tym którzy mi wierzą - jak stanę na nogi to się wam ujawnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra podpowiedz widzialam wczoraj dla autorki na temacie filtrowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo, a jaką podpowiedź? proszę o konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, niestety mój stan zdrowia się pogorszył i nie mogłam aktywnie prosić o pomoc. Dziś siadłam do komputera po dłuższej przerwie i prosze o pomoc. Postanowiłam poszukac dodatkowych źródeł pieniędzy na moje leczenie i zapisałam się do programu partnerskiego gdzie można zakładać konta, brać kredyty i pożyczki. Każda osoba która z mojego linku założy konto lub weźmie pozyczkę czy kredyt (jesli takiego potrzebuje) to ja dostanę od takiego działania prowizję. Dlatego bardzo proszę wszystkie osoby które chciałaby założyć darmowe konta z mojego polecenia i tym samym wspomóc mnie prowizją która przeznaczę na leczenie o kontakt pomocnaleczenie@wp.pl Mailowo udzielę informacji co i jak trzeba zrobić aby mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piremka442
Ja ze swojej strony polecam program do rozliczenia PIT  www.pit.FundacjaPociecha.pl  Przy okazji zachęcam też do przekazyania 1% na fundację 589 www.FundacjaPociecha.pl l która pomaga dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. KRS to 0000 426. Pamiętajcie, by koniecznie przekazać 1 procent... a jeśli nie macie pomysłu na co to skorzystajcie z mojej propozycji.  Podsuwam jeszcze ciekawy pomysł na pozyskanie e-booka. Każda osoba która polubi profil Fundacji POCIECHA na FB https://web.facebook.com/FundacjaPociecha/  otrzyma bezpłatnie ebooka - bajki dla dzieci - więcej informacji pod linkiemwww.fundacjapociecha.pl/otrzymujemy-e-booka-z -bajkami-dla-dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazwiska nie musi ujawniac,ale o sobie troche napisac to powinna. W jakiej jest sytuacji rodzinnej,co do tej pory robiła,pracowała,dlaczego jest niepelnosprawna.Uwazam ze to jest naciaganie,moze jej sytuacja wcale nie jest taka zła.Jak pomagam to lubie wiedziec komu i nie chodzi tu wcale o nazwisko. Mogłabym pomoc ale nie pomoge,za to ze autorka szuka naiwnych robiac tajemnice z rzeczy ktore jest winna ujawnic.Na kafe to juz różne rzeczy sie działy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×