Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mira1234

IQFace, opinie i efekty stosowania

Polecane posty

Gość aniiita
często na stronie są jakieś zniżki akurat, trzeba polować, mnie tak akurat udało się kupić trochę taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASKARADA789
na stronie, tzn? ja widziałam na allegro tylko, na ebay nie wchodziłam bo nie mam tam konta założonego. ale jeśli tam byłoby taniej, to chętnie założę. i tak je kupię ale jak mogę dostać taniej to czemu nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołeczek345
nieeeee ja zamawiałam z tydzień temu i najtaniej jest z allegro zamawiać 3 op to wteyd jest o 10 zł taniej już końcowwa cena bo za przesyłkę to się chyba nigdzie nie płaci jak dobrze pamiętam. nie mogę już usiedzieć tak na nie czekam aż przyjdą ale zapomniałąm ze weekend, trzeba było w pon zamówic i byłby spokój bo zdążyły by dojśc. za dwa miesiące wesele, musze być nieskazitela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi IQface po długim truciu i zawracaniu głowy kupiła mama. Chodze do szkoły i po prostu sama jeszcze nie zarabiam, a problem z trądzikiem miałam ogromny. Mama początkowo nie wierzyła w jego skuteczniość, dla niej tego rodzaju w życiu należy po prostu przeżyć. Nie mniej po trzech miasiącach sama stwierdziła, ze się mysliła, i z obecnej perspektywy, żałuje, że nie kupiła mi go wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zadowolona z efektów jakie dało mi zażywanie iqface, do samego środka przekonały mnie pozytywne zmiany jakie zauważyłam u koleżanki. Spytałam się o to co ona używa i jak mi podała nazwę, to kupiłam to samo. Nie żałuję, że tak zrobiłam, bo środek naprawdę jak najbardziej skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×