Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sympatyczna Sylwia

Do podusi

Polecane posty

Gość gość sympatyczna Sylwia
Nie bedzie robil ze mnie wariatki w żywe oczy.!Ty mi nie mów co mam robić!bo o dzieciach to ja myślę zawsze i to jak mało kto!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, wiosna idzie:D, spodziewaj sie przyrostu demograficznego, a jutro Walentynki:D, moze do domu na noc nie wrocic:P X Zrob jemu jakas niespodzianke, zeby nie wychodzil do kolegow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sympatyczna Sylwia
Ciekawe od kiedy na piwo z kumplami sie trzeba kąpać i golić i przebierać w wyszukanw ciuchy?.kuzwa nie zdzierżę takiego oszusta.Powiem mu że jak wyjdzie to juz może nie wracać.Albo woz albo przewoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sympatyczna Sylwia
Niespodziankę?a jeszcze czego!wnerwił mnie .Niech idzie w cholere.Kazałam mu zmienić skarpetki i umyć zęby żeby nie uciekła.Już mi wszystko jedno,ja do jego poziomu?zwariowałeś?ja taka nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobra jestes:), wiesz mezczyzna przed kolegami nie moze wygladac jak "dziad" bo to zle swiadczy o zonie;), wiec nie wyciagaj pochopnie wnioskow tylko idz z nim do kolegow, niech zobacza jaka fajna ma "laske" co o niego dba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sympatyczna Sylwia
Ja dbam o dzieci ,on o nie nie dba wiec ja o niego tez nie bede dbała.On nie da im na buty ani ciychy to ja jego też mam gdzieś ..wziasć mnie ze sobą nie chce ...zresztą nawet bym nie chciała.Gdyby mnie kochał i szanował to bym. .o niego dbała a tak to za co ?za te odzywki najgorsze?za to że na podstawowe rzeczy nie daje?za to że zdradza?a on co on o mnie dba?On nawet karetki nie wezwał jak zemdlałam ,ani jak żebra połamałam.Ja dbam o siebie i dzieci ,on niech dba o siebie..nie jrst małym dzieckiem i zresztą nie mam za co.Czemu mam za swoją wyplate mu kupowac ciuxhy? (bo chodzi jak dziad)Ja mam kupować ciuchy i buty sobie dzieciom i jemu a on zarabia dwa razy tyle co ja i szkoda mu dać na skarpetki?.Dosc tego mam.To jemu powinno zalezec zeby nie smierdział i zeby wyglądal jak czlowiek.Nie pojechał..jak mu zrobiłam wojne to sie rozmyslił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda, co opisalas? To straszny facet z niego, wez za morde i pokaz gdzie jego miejsce, ze ma dbac o Ciebie i dzieci. I kasy niech nie zaluje, bo jak mu sie noga powinie to nie bedzie nikogo kto mu pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sympatyczna Sylwia
Mnie nie jest szkoda kupić mu coś..choć zarabiam dużo mniej. Jemu jest wiecznie szkoda...i nigdy nic mu nie trzeba jak mowie zeby sobie cos kupił z ciuchów.Chodzi jak łachmyda.To ja ubieram siebie ,jego i dzieci..lodowkę tez ja zapelniam..internet tez ja płacę.Ide stad ,nie mam nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sympatyczna Sylwia
Tak.prawda,ja nie umiem kłamać..i zawsze jestem szczera.Dzięki za dobre słowo.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klawy, bądź tak miły i nie prowokuj tej oszołomki na topiku, który nie służy wylewaniu jej życiowych problematyk. tutaj już one nikogo nie interesują bo były opisywane do n-tego orzygania. nie możecie sobie założyć osobnego wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byla Anka co podawala sie za Sylwie:D, potrzebowala sie wyzalic. Gdzie bylas, Sympatyczna?:D X Nie widzialem jej poprzednich wpisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sympatyczna Sylwia
Za ryj ?to nic nie da ,on jest nie refolmowalny próbowałam już wszystkiego!.Po prostu tak został wychowany .nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×