Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zegarek

Polecane posty

Gość novasia
W sklepie https://e-zegarek.pl/ jest wiele bardzo fajnych zegarków godnych uwagi. Szczerze przyznam, że mi najbardziej podobają się te marki Citizen i przymierzam się do zakupu, ale inne marki takie jak Anne Klein czy Karen Millen też są niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karnola11
Emporio Armani też ostatnio w modzie, dobra marka, mam jeden zegarek właśnie z e-zegarek.pl i bardzo fajnie się nosi, nadaje stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiiaa
Smartwatche wyglądają jak tradycyjne zegarki, jestem w trakcie poszukiwań dla ojca na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze MIUGO? maja teraz fajna promke, -50zł i daja prezenty oraz fajne pudelko w ktorym to wszystko dostajesz, przy zamowieniu. polecam, bo na serio maja fajne modele. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taniela
misiiaa, zajrzyj na https://e-zegarek.pl/ w zakładkę smartwatch. Duży wybór fajnych, "mądrych" zegarków, które wyglądają jak klasyczne a nie jak chińskie zabawki z Allegro :) możesz zapytać sprzedawcy o pomoc, na pewno Ci coś doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miugo jest spoko firma ;) też zakupiłam sobie u nich zegarek w zestawie z herbatą i lawendą. Teraz jest - 30 % na te zestawiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę o drewnianym zegarku. Tylko obawiam się, że będzie niepraktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekla99
Ceny zegarków nie muszą być kosmiczne, jeśli się wie gdzie szukać ;) Ja swojemu zamówiłam ostatnio fajny zegarek AVI na promocji https://e-zegarek.pl/ . Miał 25% przeceny, aż grzech byłoby go nie kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zegarki Perfect, New Yorker i Casio, stylowe, fajne i tanie. Piszcie na email: psr1student@gmail.com Mam kilka do sprzedania za 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinabeau2345
ja jestem zwolenniczką klasyki, a klasyka jest unisex ;) ostatnio też zakochałam sie w Jordan Kerr, bo uwielbiam miec choć minimalny wpływ na to, jak wyglądają zegarki - tam jest genialny konfigurator :) stworzyłam sobie zegarek w ukochanych kolorach, bez dopłaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola12s
Na e-zegarek masz spory wybór zegarków samych znanych marek także zajrzyj sobie tam przy okazji. Kiedyś też szukałam jakiegoś sklepu z zegarkami i dopiero ten jak dla mnie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W ostatnim czasie bardzo popularne stają się najróżniejsze wyroby z drewna, dzięki czemu można spotkać wiele różnych gadżetów, które są zrobione w stu procentach właśnie z drewna. Ostatnio największym zainteresowaniem cieszą się zegarki z drewna, bo bardzo mocno się one wyróżniają drewno nadaje im bardzo charakterystyczny szlachetny wygląd i nadaje noszącej go osobie nieco inny styl.http://tratwa.org.pl/drewniane-zegarki-coraz-popularniejsze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna

Ja jestem zakochana w zegarkach Jordan Kerr. Mój facet ma od nich taki na brązowym pasku, ślicznie się prezentuje 🙂 teraz zastanawia się nad jakimś całym czarnym, tak na zmiane 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Mój facet od wielu lat nosi zegarki Jordan Kerr. Nic się nie psują, fajnie wyglądają i są w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kennedy

Ja i mój facet nosimy takie same zegarki unisex - sportowe. Liczą kroki, motywują do działania! Polecam serdecznie. Są firmy Xonix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Może Oceanic tam też mają fajne zegarki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj

polecam jordan kerr, fajne i tanie zegarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wez XD

Smartwatche są tragiczne XD kojarzą mi się z bananowymi dzieciakami, które wyglądają jak z jednej tasmy produkcyjnej XD Kup mu coś klasycznego. Nie mus być mega drogie, byle praktyczne i eleganckie. W Time Trendzie Ci coś doradzą na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Jak ma być ładny porządny i w dobrej cenie to jordan kerr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Ja swojemu kupiłam zegarek z CK w Time Trend i był mega zadowolony, nosi do dziś mimo, że było to 2 lata temu i wciąż wygląda jak nowy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×