Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem facetów że potrafią skreślić kobietę za to że za szybko był SEX

Polecane posty

Gość milena_jestem
10:17- hahahahaha no proboje zlagodzic sytuacje przeciez moze tak byc cuda sie zdarzaja mnie tez ten swiat zadziwia :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
10:21- spadaj ode mnie brudasie jeden! :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może macie rację może chodziło mu tylko o jedno ale nigdy bym go o to nie posądziła bo wydawał się naprawdę fajnym facetem. incres też dla mnie to dziwne że niektórzy potrafią skreślić z tak błahego powodu no ale jednak to się zdarza więc takich schizofreników jest sporo. Przeżywam tak bo bardzo mnie to boli tym bardziej że czuję się jak szmata a nigdy nie zdarzyło mi się iść z facetem tak szybko do łóżka. Boli to że on przykleił mi łatkę łatwej a za taką się nie uważam i zawsze się szanowałam. straciłam głowę i cała w tym moja wina:-(Myślałam że trafiłam na poważnego gościa który jak ja szuka związku i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet mnie za to nie przeprosił:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe przez ile lat nie bedzie mogl patrzec w lustro ze wstydu ze puscil sie po 2 miesiacacch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że po nim to spływa jak po kaczce, gorzej ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz zdradzil swoja zone i po seksie z toba zrozumial ze zrobil najwieksza gupote w zyciu i dlatego tak zareagowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesda to nie jest najlepszy organ do myślenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale kobiety chyba wlasnie tym organem mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie "kobieta myślała" - Tylko "KOBIETY MYŚLĄ"!!!! Bo czym mają myśleć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka została w ten rozum wyje/bana przez faceta z jajami, i już nie ma zupełnie czym myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech spróbuje myśleć cyckami. Zobaczymy co z tego wyjdzie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 5 minutach wiem czy kobieta to: mercedes, ferrari, skoda fabia, 20 letnia skoda fabia, 30 letnia łada. Jakbym się przespał z 20 letnia skodą fabią to bym i tak z nią został do końca życia taki jestem zdesperowany ale nie ekstremalnie bo 30 letnia łada to już masakra haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ja jestem 10 letnią skodą daj namiary do siebie rozśmieszyłeś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te "nowsze" skody są nic nie warte. Spadaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ojej, nie popłacz się, skoro faceci myślą fiutem, to my też mamy prawo was zaliczać i zostawiać, bo do niczego innego się nie nadajecie, tępe naiwne bolce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież całe stada głupich dziw/ek nas "zalicza" (ciekawe kto-kogo). :D I raczej żaden rozsądny facet z tego powodu nie miączy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ojej, nie popłacz się, skoro faceci myślą fiutem, to my też mamy prawo was zaliczać i zostawiać, bo do niczego innego się nie nadajecie, tępe naiwne bolce" x gdybyż to tak chociaż było. ale jest tak że taka myśląca inną częścią ciała panienka jak zostanie dobrze przebolcowana to już sobie wyobraża wspólne dzieci domek i psa i wyżywa się na kafeterii że "facet to świnia" bo ją w tyłek kopnął i poszedł se przebolcować inną. choć każdy kto na gościa spojrzał i pomyślał mózgiem od samego początku wiedział że niczego poza bolcowaniem z tego nie będzie, nie ten typ po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziecko drogie, a facet, który przerżnął pół miasta to nie d****a? Oko za oko j****e w dupska bezużyteczne bolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ich nie gwałcił tylko same chciały to dlaczego "d**ek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie wyobrazałam sobie już wspólnego domku, dzieci i psa ale dla mnie decyzja pójścia z facetem do łóżka równa się decyzja o byciu razem i tworzeniem związku. Nie chodzę z facetem do łóżka gdy nie chcę z nim być. Pełno jest dziewczyn które mógby mieć po tygodniu a on tracił 2 miesiące żeby dopiąć swego i to mnie dziwi. No ale widać nie przystaję do dzisiejszego świata, dziś trzeba się rżnąć bez emocji a na drugi dzień szukać kolejnego. Co za świat, co za ludzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nieprawda, zawsze można mieć ff-a do stałego układu, a nie codziennie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałam ff i nigdy mieć nie będę i znowu przekonuje się ze nie pasuję do dzsiajszego świata:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gadalas z nim? moze jemu cos nie tak poszlo i wstydzi sie i woli zerwac kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×