Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 zl i patologia

Polecane posty

Gość gość
gość dziś No to facet pracuje na smieciowce na budowie czy mie pracuje? x zbyt trudne dla ciebie to kup sobie swierszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz dawno pisałam , że te 500zł to dla patologii i bogaczy tylko , A ci średniacy nadal będa sie o każdy grosz martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt trudne dla ciebie to kup sobie swierszczyk x ;-) pogubiło się biedactwo w zeznaniach. Piszesz, że facet pracuje na śmieciówce na budowie a za moment, ze zdrowy byk a pracować nie chce. To pracuje w końcu czy nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz dawno pisałam , że te 500zł to dla patologii i bogaczy tylko , A ci średniacy nadal będa sie o każdy grosz martwic. x średniacy dostaną. Dlaczego nie - nie tylko bogacze mają jedno dziecko. A średniacy to tacy z jednym dzieckiem. Skoro nadal będą się martwić o każdy grosz to i 1000 dodatkowo im nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tak było że kase dostają ci co nie trzeba jakas kobieta pisala kiedys jest samotna ale ma nowego faceta to pytam jaka samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zbyt trudne dla ciebie to kup sobie swierszczyk x oczko.gif pogubiło się biedactwo w zeznaniach. Piszesz, że facet pracuje na śmieciówce na budowie a za moment, ze zdrowy byk a pracować nie chce. To pracuje w końcu czy nie pracuje. x zz miski na talerz ci tepaku wyłoże . Pracuje sezonowo na umowe zlecenie - umowa oczywiscie zupełnie inna niz dochody . Cała zime siedzi w domu ! zrozumiał matołek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x zz miski na talerz ci tepaku wyłoże . Pracuje sezonowo na umowe zlecenie - umowa oczywiscie zupełnie inna niz dochody . Cała zime siedzi w domu ! zrozumiał matołek ? x meżuś do ciebie tak mówi w domu tępau, matołku. Moze w twojej patologicznej rodzinie to norma, ale uwierz, ze normalne to nie jest, więc wyhamuj trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x zz miski na talerz ci tepaku wyłoże . Pracuje sezonowo na umowe zlecenie - umowa oczywiscie zupełnie inna niz dochody . Cała zime siedzi w domu ! zrozumiał matołek ? x Skoro pracuje na tej budowie to raczej takim leniem jak piszesz nie jest. A zimą spora częć budowlańców nie pracuje na budowach. Pomyśl dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skoro pracuje na tej budowie to raczej takim leniem jak piszesz nie jest. A zimą spora częć budowlańców nie pracuje na budowach. Pomyśl dlaczego." Jak ktos ma 5 dzieci to zimna nie płaszczy dupska w domu (bo wtedy dochod ma 0 zł ) tylko szuka innej pracy . U nas w mieście pracy dla facetów jest fulll . Do marketu na wykładanie towaru , na produkcje e , na budowach a jak czytam opisy Szlachetnej paczki gdzie pan x od x lat nie moze znale pracy (tak w mieście gdzie jest niskie bezrobocie ) to mi sie śmiać chce. Teraz jak takie lenie dostana 500 za to nikt ich juz do roboty nie zachęci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skoro pracuje na tej budowie to raczej takim leniem jak piszesz nie jest. A zimą spora częć budowlańców nie pracuje na budowach. Pomyśl dlaczego." Jak ktos ma 5 dzieci to zimna nie płaszczy dupska w domu (bo wtedy dochod ma 0 zł ) tylko szuka innej pracy . U nas w mieście pracy dla facetów jest fulll . Do marketu na wykładanie towaru , na produkcje e , na budowach a jak czytam opisy Szlachetnej paczki gdzie pan x od x lat nie moze znale pracy (tak w mieście gdzie jest niskie bezrobocie ) to mi sie śmiać chce. Teraz jak takie lenie dostana 500 za to nikt ich juz do roboty nie zachęci . x Lenia zawsze dostawały i dostawać będą. Takie mamy państwo. Niestety nikt nie weryfikuje czy ludzie kombinują? Pamiętasz akcje jak cieżarne zakładały działanośc po to aby wyciągnąć wysoki macierzyński? W końcu się ukręciło, szkoda tylko, że przez kombinatorki, uczciwe matki na dg tez dostały po tyłku. Temu facetowi nie chciało się pracować bez względu na to czy dostanie kasę na dzieci czy nie. Dla mnie program powinien wspierać pracujących rodziców. Tak oboje pracujących. Nie pracujących tatusiów, nie mamusie siedzące w domu a pracujących. Ale cóż jest jak jest i wezmą rózni. I ci pracujacy i lenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie faktu jest o kobiecie która odeszła od męża alkoholika i ma 14 dzieci na 8 dostanie 500 zł poczytajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x zz miski na talerz ci tepaku wyłoże . Pracuje sezonowo na umowe zlecenie - umowa oczywiscie zupełnie inna niz dochody . Cała zime siedzi w domu ! zrozumiał matołek ? x Skoro pracuje na tej budowie to raczej takim leniem jak piszesz nie jest. A zimą spora częć budowlańców nie pracuje na budowach. Pomyśl dlaczego. x mróz oganiczajacy prace budowlanca trwa ok 7 dni w roku - termometr cie zawodzi |?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogacze na waciki a patologia na procenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mróz oganiczajacy prace budowlanca trwa ok 7 dni w roku - termometr cie zawodzi |? X skoro jest takim leniem jak piszesz to po co pracuje czasami na tej budowie? I nie musisz sie tak ciskac. Ja nie obracam sie w takim towarzystwie jak opisujesz dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w Polsce takimi projektami kupuje się głosy głupich wyborców, a nie rzeczywiście pomaga. Stąd też brak rozsądnych regulacji, które miałyby wesprzeć politykę prorodzinną i wspomagać normalnych ludzi. U nas wygląda to zawsze wg schematu - normalni ludzie to dojne krowy, pracują na wszystkich zasiłkowców i sztab urzędników. Kwota wolna od podatku miała zostać podniesiona do ok. 20 000 zł, jednak nie została, pomimo wyroku TK. Można było podnieść wysokość minimalnego wynagrodzenia, ponieważ od lat jest na poziomie poniżej poziomu godnego wynagrodzenia, co jest zbadane i potwierdzone. Można by o tyle zmniejszyć wysokość składek społecznych, zwiększyć wysokość ulgi podatkowej. To są rozwiązania, dla tych co chcą. To nie jest medialne, populistyczne, nie można powiedzieć PIS dał wam 500 zł na dziecko i gotowe: bezzębny Janek spod monopolowego będzie wielbił Jarosława przy każdej butelce piwa i głosował na niego do samej śmierci, bo nie musi iść do roboty, wystarczy, że zrobi Halinie kolejnego dzieciaka. A właśnie takie rozwiązania jak niższe koszty zatrudnienia czy prowadzenia działalności gospodarczej, rozwój gospodarczy przekładający się na rynek pracy - stałość zatrudnienia, miejsca pracy, wysokość zarobków, przekładają się na możliwości normalnego człowieka do założenia rodziny. Niestety 500 zł może zachęcić wyłącznie patologię do płodzenia dzieci, bo oni te pieniądze wydadzą i tak nie na nie. Całe kamienice w miastach są zapełnione takimi rodzinami, gdzie jedyna profesja to czasami złodziej, a jedyne stałe źródło dochodu to właśnie zasiłki. Owszem, takie rozwiązania czysto socjalne funkcjonują w wielu krajach europejskich, ale tam najpierw wprowadzono podstawy. W Polsce koszty prowadzenia działalności, zatrudnienia są jednymi z najwyższych, a my bawimy się w zasiłki, pomagamy nie tym, którym powinniśmy - nie tym, którzy pomogą w rozwoju gospodarczym i budowaniu tego upragnionego dobrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety smutne ale prawdziwe. Te 500zl powinno być na każde dziecko nie ważne czy pierwsze piąte czy dziesiate tylko ze powinien być sprawny system kontroli na co te pieniądz idą czy na dziecko i jego potrzeby czy na balangi rodzcow. Do tego taka kontrola powinna obejmować caly sposób zycia rodziny bo niektórzy nawet patole kupią lub dostana cos dla dziecka ale co z tego jak maluch usmarkany bawi się w kałuży czy na drodze a matka kawe pije i paznokcie obgryza. Ktos napisal o ulgach wzroście wynagrodzeń minimalnych i jeszcze praca żeby byla dla każdego i przedszkola i zlobki i można by bylo fajnie zyc bez tych pięciu stów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada ! Co Ciebie autorko w ogole obchodzi ta rodzina ! Zajmij się własną dupą głupia małpo ! Widocznie żal Ci dupe ściska !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja obchodzi ze to jej pieniadze ktore ona placi tym zebrakom amoze nie zyczy sobie zeby jej pieniadze szly do kogos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:24 Hahahahahahahahahaha :) ;) z twojego kieszonkowego :) I uważaj sobie kogo nazywasz żebrakiem głupia szmato :) bo może sama bedziesz kiedyś żebrać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PAMIETAJCIE TYLKO O JEDNYM 8 dzieci to np. 16 butów to 8 kurtek to nie mam pojęcia ile skarpet i rajstop :-) O jedzeniu tu nawet nie wspomnę Potraficie tu tak pięknie oceniać ja też nie jestem za tym żeby PATOLOGIE wspierać ale do kurwy nędzy jeżeli oni nie piją nie palą DBAJĄ O DZIECI to ja jestem za należy im się jak w każdym innym cywilizowanym kraju wsparcie na dzieci i chuj wam do tego DZIECI I ICH POSIADANIE TO NIE JEST PATOLOGIA BO SKORO TAK TO WSZYSCY NIĄ JESTEŚMY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.59 zajrzyj do mopsu ,może już wypłacają 500+ , bo jakieś nerwy masz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie że zajrzę wiesz jakie to fajne uczucie pensja mi na koncie zostaje stabilizacja i bezpieczeństwo że czy na receptę czy coś o to jest i nie trzeba się martwić i bać :-) uwielbiam 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie wszystkie tu krzyczą że jedynak to takie samo dziecko jak to z 8 rodzeństwa :-) więc wszystkie jesteście PATOLOGIĄ bo macie DZIECKO A DZIECKO TO PATOLOGIA według waszej polityki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w duzym.markecie i teraz jest zbiórka zywnosci dla glodnych dzieci z rodzin wielodzietnych. To jest kpina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt kpina dzieci z rodzin wielodzietnych nie muszą jeść baaa a na pewno nie codziennie :-D idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2016.10.03 - gdzie ty widziałaś wielodzietną normalną rodzinę. przecież to są osoby chore, bo żaden rodzić nie mając za co żyć, warunków do wychowywania dzieci ich tyle nie napieprzy. do tego kuźwa to są baby nie do zajebania, ich powinno sie wysyłać w pole zamiast ciągnika orać nimi pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w pracy taką co ma 7 rodzeństwa, o małpisko jaka wredna, nauczona walki już od poczęcia miedzy rodzeństwem to i w pracy walczy, p*********a aby tylko mieć dla siebie. To są najgorsze cholery na świecie te wielodzietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dzieci mają niską swoją samoocenę, już między dziećmi są wyśmiewane przez innych, bo nikt o zdrowych zmysłach nie rozmnaża się jak królica. Także w życiu nie chciałabym być z rodziny wielodzietnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taką znajomą 1 200 zł zasiłku w tym 500+ i co dziecko nie dosłyszy ma problemy w szkole na najtańszy aparat słuchowy (ok 2 tyś) nie ma ale na własne potrzeby to ma dziecku na urodziny zamiast kupić/zrobić tort/ciasto to sama sobie zrobiła prezent i poszła do fryzjera, cała kasa idzie na jej zachcianki na alko, żarcie na wynos i wożenie się po mieście taksówkami, masakra i ona się dziwi że kurator chce jej odebrać dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczam po nogach jak czytam te wasze wypociny z dupy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×