Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niech mi ktoś wyjaśni dlaczego nie przysługuje mi 500zł

Polecane posty

Gość gość

uczyłam się niezmordowanie i wytrwale przez większość życia jestem porządną obywatelką, nie jeżdże na gapę, jestem grzeczna dla ludzi, usmiecham się w sklepie itd w zyciu nikogo nie oszukałam jestem wrażliwa, żal mi ludzi, żal mi zwierząt po prostu duma narodu i nigdy nikt mi nic nie dał podatnicy nie zrzucili się i sie nie zrzucą po 500zł comiesięcznie na moje przyjemności, na jakie mi wiecznie brakuje, ale byle łachudra dostanie swoje 500zł co miesiąc, mnóstwo ludzi co sobie bez tej kasy radzą, bo do diabła, najbiedniejsi i tak nie dostaną powiedzcie dlaczego, aby na coś zasłużyć trzeba być bidą, smrodem, dziwką alb albo nieukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana , prawda jest taka że nikt nie dostanie 500 zł ani porządna obywatelka ani łajza spod latarni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeszła ustawa, to terlikowski dostanie, ale jemu niepotrzebne, on ma kasę. i jest totalnym p/o/j/e/b/e/m jego felietony dotyczą wiecznie jednego, nigdy rzeczy konkretnych i on i ytak ma kasę, a jeszcze go dofinansują, k/u/r/wa, ja jemu oficjalnei życze żeby cała rodziną sie rozwalili w wypadku komunikacyjnym, bez kitu, toż to jest zaraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Wystarczy mieć dzieci. To pomoc dla rodzin,które zatroszczyły się o potomstwo. Wyrosną z nich obywatele pracujący na nasze emerytury . Jak będziesz mieć kilkoro dzieci,to zrozumiesz ile to kosztuje i jak bardzo przydatna jest pomoc państwa. Nie wiem z jakiego środowiska się wywodzisz, ale nie tylko d***** i nieuki mają dzieci.Życzę Ci mniej zazdrości. Cieszmy się,że w końcu Polska zaczyna się troszczyć o rodziny,tak jak jest to w innych krajach Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zły projekt. Powinno być dla wszystkich kryterium dochodowe. Oczywiście większe niż do zasiłku rodzinnego, aby więcej dzieci otrzymało ten dodatek. Dlaczego mamy dokładać milionerom? Przecież to zrujnuje budżet państwa. Dla bogatych te 500zł i tak nie będzie mieć żadnego wpływu na rodzenie następnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się pytam dlaczego dla mnie W NAGRODĘ NIC NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mnie nigdy nikt się nie zatroszczy, chcą tylko ze mnie dzieci i moje podatki ja mam ciągle coś dla państwa robić, a państwo dla mnie nic a też z moich podatków sa j****e szkoły i program 500plus a dla mnie co? dla mnie nic. jeśli chodzi o mnie, to tylko 'ode mnie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zły projekt. Powinno być dla wszystkich kryterium dochodowe. Oczywiście większe niż do zasiłku rodzinnego, aby więcej dzieci otrzymało ten dodatek. Dlaczego mamy dokładać milionerom? Przecież to zrujnuje budżet państwa. Dla bogatych te 500zł i tak nie będzie mieć żadnego wpływu na rodzenie następnych dzieci. X Całkowicie się z tobą zgadzam. Tix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś potrzebuje tych 500zł to i tak sobie nie poradzi dopóki dziecko małe to tak, ale jak szkoła i dojrzewanie przyjdzie, to juz nie jak stac cię na dziekco, porazisz sobie bez tych 500, jak cie nie stac, to one w perspektywie i tak cie nie wybawią jestem przeciw do końca, ten program nas tylko wypłucze z kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×