Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakiej firmy łożko do sypialni bo to co kupiłam wyrzucę po dzisiejszej nocy!!!!

Polecane posty

Gość gość

kupiliśmy 2 lata temu piękne duże drewniane łoże małżeńskie. Z pół roku było ok potem zaczęło skrzypieć. Mąż skręcał rozkręcał smarował olejem lnianym filc podklejał itp. Po takich zabiegach z tydzień jest ok a potem.... masakra skrzypi tak że jak się przewracam na drugi bok mąż się budzi a dziecko staje w łóżeczku. Rano wstaliśmy mamy chwilę i mąż mówi- kupujemy nowe trudno tak się nie da żyć:) Co kupić? Jakiej firmy macie? Za jedno już zapłaciłam więc nie mam na to jakiś cholendarnych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieźle się bzykacie że już się rozpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam najtańsze w Ikei i jest spoko nic nie skrzypi cichutkie. Polecam! Tylko materC mam za miękki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ikea tam da fajne i gwarancja później bedzie i nie kupujcie drewnianego bo ono zawsze bedzie skrzypiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jakie tapicerowane? czy może mdf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam z Bogfrana też skrzypi. Na dodatek listewki ze stelaża wypadają jak się stadzie tynkiem w jednym miejscu. Wczoraj syn usiadł na środku i stopka zrobiła puk na jedna stronę. Wystraszylbsie jak nie wiem -ma 8 lat i waży 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie sobie materac można się bzykać i nic nie skrzypi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsze drewniane Ikea nie skrzypi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem stwierdziliśmy, że na łóżku oszczędzać nie będziemy. Mamy duże łóżko robione na zamowienie. Po miesiacu zaczęło skrzypiec. Śmiejemy się, ze lepiej było kupić wersalke. Takie jak były za komuny, nigdy nie skrzypialy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sofy rozkładane, my taka kupilismy dosc duza 160/220 i miejsca duzo,nic nie skrzypi mozna złozyc i słuzy do siedzenia! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupilismy zwykly metalowy stelaz a do tego dobry materac. Stolaz zrobil nam na wymiar (i wg naszego pomyslu) zaglowek ze stolikami. Zaglowek jest przykrecony do sciany :), wiec do sprzatania idealne, na podlodze mam tylko 4 nogi od stelaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa i stelaz jest tapicerowany :) mamy kolor dopasowany do wystroju sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a brw agata meble polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam brw (łóżko i materac) i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę wymienić materac na nowy, właśnie przeglądam stronę www.bjas-design.pl i zastanawiam się jaki będzie najlepszy. Jakie macie u siebie? Nie wiem czy materac kieszeniowy nie będzie odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łóżko możecie kupić w ikei, są naprawdę fajne. Jednak warto przede wszystkim zwrócić uwagę na odpowiedni materac. Zajrzyj sobie na: www.materace.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam metalowe, lekke lozko - skrzypialo, kupilam w ikei hemnes - skrzypi. w wynajmowanym mialam tez jakies tanie drewniane z obiciem ze skory - skrzypi okropnie :O chyba faktycznie tylko sofy i wersalki nie skrzypia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakrodomPL
Z doświadczenia wiemy, ze nie wazna jest firma, lecz rozmiar i komfort uzytkowania. W naszym sklepie internetowym: https://www.makrodom.pl/ znajdziesz kilka modeli łózek, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania. Do tego mozemy tez dobrać idealny materac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sypialniaplus.pl mają duży wybór odpowiednich materaców. A jak wiadomo jest to istotny element sypialni, jak nie najważniejszy. I mam nadzieję ze zakup posłuży mi na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×