Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ubrania z dobrych materiałów

Polecane posty

Gość gość

Szukam sklepu z ubraniami z dobrych materiałów. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2121
Ja fajne bluzeczki z bawełny organicznej kupowałam na http://www.fairfashionstore.com/. Jakość niezła, nic po praniu się nie przekręcało, nie rozciagało i nie mechaciło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sieciówkach też można znaleźć ubrania z dobrych materiałów. Ja ostatnio kupiłam w curry koszulę wykonaną w 100% z bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
carry, curry to przyprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Carry, ubrania mają na prawdę dobrą jakość. Od kilku lat mam pare rzeczy i wciąż wyglądają jak w dniu zakupu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo, też polecam Carry. Mają na prawdę dobrej jakości koszule!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina16
Cześć. Zajrzyj do serwisu CoZaCena-http://www.cozacena.pl To porównywarka cenowa. Milion ofert w jednym miejscu. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i przy okazji zaoszczędzisz czas chodząc po sklepach stacjonarnych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto sprawdzać ubrania polskich projektantów. Ci niszowi robią dobre ubrania ze nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketijn
Jedne z lepszych jakościowo kupuję z http://romaboma.pl/ , szczególnie teraz na jesień/zimę mają ładne kolekcje, często też trafiam tam na niezłe promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela242
Romaboma.pl dobry sklep, mam od nich kilka ładnych bluzek, ciuchy mają jakościowo w porządku. Jeden z lepszych sklepów z damską odzieżą z jakich korzystałam bo ciuchy tam są przeróżne - luźne, eleganckie, casualowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś widziałam tu wymienione Carry, więc też mogę ich polecić. Materiały mają na prawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ubrania polskiej firmy Mosquito, szyją z materiałów naprawdę dobrej jakości a w swojej ofercie mają większość ciuszków w 100% z bawełny :) Osobiście bardzo dużo u nich zamawiam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z postem wyżej, że Carry ma fajną jakość. Reszty jakoś nie kojarzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tkanina to jedna z podstawowych kwestii, aby ciuchy dobrze leżały . takie jest moje zdanie. swietnie kraje ale i dobre jakościowe materiały sa na sibysi.pl. Kocham kiecki z tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej to kupować ubrania z certyfikowanej bawełny, lnu, wiskozy - tak żeby było tych materiałów najwięcej. Polska marka Hibou bardzo zwraca na to uwagę i jeśli ktoś szuka właśnie dobrej jakości ubrań to powinein popatrzeć po taich markach nie-sieciówkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×