Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgnieszkaMróz

Dj na wesele Warszawa

Polecane posty

Gość AgnieszkaMróz

Cześć, zastanawiam się nad wyborem dj na wesele siostry. Ja zajmuję się muzyką, szukam ciekawych opcji i później jej to przedstawię. Kogo mozecie polecić ? na chwile obecną mam kilka zgromadzonych już osób, ale szukam dalej. Szukam też dj z gramofonem i vinylami, żeby miał też maszyny do dymu swoje, jakies bańki może coś ciekawego co rozweseli gości jakieś atrakcje. polecajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita335
Polecam DJ BLUE - Mateusza Popielasa Prowadził wesele i poprawiny mojej siostry, bawiłam się jak nigdy, ponadczasowy repretuar, zabawy na poziomie, w których goście chcieli brać udział, poza tym plus za wysoką kulturę osobistą Wodzireja, a pierwszy taniec z ciężkim dymem wyglądał jak w tańcu z gwiazdami ;) podaję namiary: tel 695 652 015 mail: mateusz.popielas@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór odpowiedniego DJ'a to nie łatwe i bardzo odpowiedzialne zadanie, w końcu to on ma zapewnić odpowiednią oprawę muzyczną oraz zabawę do rana. polecam artykuł o wybieraniu właściwego DJ'a na wesele: http://duzerodziny.pl/dj-na-wesele-jak-wybrac/ powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mogę Ci polecić Djjów Z Playdjs www.playdjs.pl. Bardzo rozkręcili nasze wesele, a nie było łatwo 😄 Grali różną muzykę, także nawet moje ciotki, które zazwyczaj siedzą całe imprezy przy stołach bawiły się super 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi2908

Na moim weselu grał DJ Maciej Wilkanowski http://www.djmw.pl/ świetny facet, super profesjonalista. Nie wyobrażam sobie teraz wesela bez DJ'a 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi2908

Na moim weselu grał dj Maciej Wilkanowski i  muszę przyznać, że było super 🙂 Polecam, konkretny, fajny facet, potrafi rozkręcić imprezę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×