Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marcelina1872

Zdrada

Polecane posty

Gość marcelina1872

Hej. Piszę żeby zasięgnąć obiektywnej opinii o sytuacji w jakiej jestem. Nikomu nigdy o tym nie powiedziałam ale chciałabym dowiedzieć się co o tym myślą inni ludzie. Jakiś czas temu poznałam chłopaka, bardzo przystojny i fajny. Od samego początku znajomości wiedzieliśmy że chcemy być razem wiem że brzmi to głupio ale wyglądało to jak miłość od pierwszego wejrzenia. Ja w ciągu 2 tygodni o momentu kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, zostawiłam chłopaka po 6 latach związku. On w momencie kiedy mnie poznał był zaręczony i też to zakończył. Ale zanim staliśmy sie wolni każde z nas miało zaplanowany już wyjazd na wakacje ze swoimi poprzednimi partnerami- ja nad morze, on do Grecji. Najpierw były moje wakacj****ał się że nie wróce już do niego po wakacjach, tak mówił. Ale ja nie dałam się nawet dotknąć ówczesnemu chłopakowi. Wróciłam i od razu się oficjalnie rozstaliśmy i mogłam być już z nim. Dwa tygodnie sie spotykaliśmy dzień w dzień i przyszedł czas jego wakacji. Grecja z nią :( Przysięgał że wróci, że do niczego nie dojdzie. Codziennie dzwonił, mówił że kocha i tęskni i że nic się nie dzieje. Jak przyjechał to w ten sam dzien się spotkaliśmy. Odrazu zauważyłam że coś jest nie tak. Przyznał się że mnie z nią zdradził. Tylko raz spytałam ile razy, powiedział że raz ale tego sie tak naprawde nie dowiem. Odrazu wybaczyłam mu :/ wiedziałam że tak bardzo go kocham że nie potrafię żyć bez niego. Tydzień czasu był dla mnie obcy, nie chciał się spotykać i tłumaczył to tym że póki nie pozamyka spraw związanych z ich związkiem to nie potrafi zacząć starać się o mnie. Po tygodniu się spotkaliśmy. Pierścionek mu oddała, sale weselną odwołali i od tego momentu jesteśmy razem. Mija już 5 miesięcy i ani przez chwilę nie żałowałam swojej decyzji. Czuję to że mnie kocha, że się stara, dba o związek, wiadomo mamy czasem gorsze dni ale ogólnie jest mega super. Co wy byście zrobiły/zrobili na moim miejscu? On tą zdradę tłumaczy tak że Ona tam ciągle płakała bo nie chciała się rozstać z nim, że wypił ża dużo alkoholu, i że ze mną to jeszcze nie było tak na poważnie. Ale boli mnie to bo już przed wyjazdem mówił że mnie kocha i że nie zdradzi. Co prawda od momentu kiedy zaczeliśmy się spotykać do jego wyjazdu na wakacje minęło tylko 2 tygodnie. Nie wiem co o tym sądzić. Męczy mnie to często. Ale może skoro jest tak dobrze między nami to powinnam o wszystkim zapomnieć i cieszyć się udanym związkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×