Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie wiem czy facet mi sie podoba, jak to sprawdzić?

Polecane posty

Gość gość

Normalnie w trakcie kontaktu z nim raz bardzo mi się podoba a innym razem nic takiego nie odczuwam i czuję sie jak z kolegą (częściej). Nie wiem co to oznacza. Czy on mi sie podoba jako mężczyzna czy nie. Bardzo rzadko jakiś facet jest dla mnie atrakcyjny. Ten najpierw wydawał sie atrakcyjny ale teraz odczuwam do niego obojętność. Podejrzewam że jakoś źle to postrzegam - bo to nie pierwszy raz. Pozatym inni też mi sie nie podobają. Czy to możliwe że ktoś mi sie podoba a ja to wyrzucam ze świadomosći? Raczej bardzo rzadko do kogoś coś czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo to zwykłe zauroczenie - nic poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu. Jeśli by ci się podobał to byś coś czuła, wiedziała. Może jesteś taka jakaś niezdecydowana. Lepiej nie rób mu nadziei, bo jak tak jest to w końcu i tak nic z tego wyjątkowego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zawsze bałam się do kogoś coś poczuć. Ale moja psychika jeszcze to utrudnia bo przebywając przy kimś nie jestem w stanie ocenic czy cos do niego czuje. Ostatnio tylko obojętnośc ale już tak bywało z innymi osobami. Więc może ta obojętnośc jest tylko przykrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku mi sie podobał, po prostu nagle mam taką blokadę. I z innymi też tak było. Więc problem jest we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy był ktoś w takiej sytuacji i jak z niej wybrnąc. Nie jest mi obojętny bo czasem mi sie podoba i mi zależy. Chce sie zorientować we własnych uczuciach a nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przede wszystkim męczy mnie to że nie umiem nawet ocenic czy on jest dla mnie osobą atrakcyjną czy wogóle. Myśle o nim nieraz i tęsknie a jak sie widzimy to czasem jest ok a czasem jest jak ktoś obcy i mnie odrzuca. Ale zupełni obojętny mi nie jest na pewno bo nie ma nikogo innego. I jednak dąże do kontaktu z nim, sama z własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tu dorosłe osoby która miały taką sytuacje i umieją to zinterpretowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką sytuację i też nie umiem do końca się w tym odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze że go widuje i nawet wtedy nie umiem zadecydować. Czuję taką osobjętność przy nim, choć czasami nagle to mija i zaczyna mi sie podoba c a czasem tylko ta obojętnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sralalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dsknvsdaakslasvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetHeart28
Nie wiem czy to u Ciebie aktualne, ale ja mam b. podobnie;/ Dałaś już radę jakoś ogarnąć i zrozumieć swoje uczucia? Ja planuję iść do psychologa bo mi to utrudnia życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gosciu powyżej. Nie jestem autorką ,ale też to znam. Napisz na Droga28@wp.pl jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbhnjmkl
może jesteś nienormalna, brałaś to pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnych odpowiedzi się Autorko nie spodziewaj. Ludzie nie rozumieją,że można mieć coś takiego. Trudno stawiać "diagnozę" ,ale to jest swego rodzaju zaburzenie, "deficyt"emocji. Konkretniej - strach przed nimi . Nie dopuszczając ich do siebie,nie masz szans się zaangażować, deprecjonujesz. To zawsze jest mechanizm,automatyzm, "robi się". Wystarczy niewielka zmiana typu chwilę się z nim ponudzisz,nie masz o czym gadać,on powie coś co w jakiś tam sposób odbierzesz. Występuje u osób które były "nadużywane" emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×