Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tyrrenka

Jak dobrze wyczyścić dywan ??

Polecane posty

Gość tyrrenka

rok temu kupiłam biały kudłaty, mięciutki dywan, teraz wygląda tragicznie, jak kawałek wielkiej futrzastej szmaty. :< czym albo jak go najlepiej wyczyscisz zeby przywrócić mu choć trochę dawnego wyglądu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszek do czyszczenia dywanów vanish albo daj go do firmy która zajmuje się czyszczeniem albo go wyrzuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysieńka
dokładnie, najlepiej oddać do firmy która zajmuje się czyszczeniem profejsjonalnym, moj dywan np niedawno wrócił z http://klinikadywanow.pl/ i jest znowu bialtuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba lepiej zlecić to profesjonalistom:) my mamy umowę z firmą sprzątającą www.dobryserwis.waw.pl, która zajmuje się także czyszczeniem wykładzin i dywanów. W naszym domu i biurze wszystko lśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio miałam problem z dywanem i plamą po kawie. Ale jakimś sposobem udało się ją usunąć, także kamień mi spadł z serca bo to nowiuśki dywan był. Trochę porad na temat wywabiania plam z dywanów znalazłam na 7kd.pl/smartblog/111_jak-wyczyscic-plame-po-kawie-z-dywanu-kuchenn.html. Polecam patent z mokrymi husteczkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam 7kd.pl/smartblog/37_jak-czyscic-dywany-nowoczesne-bez-chemii.html . Oni tam mają super porady. Pomogli usunac mi plame na moim ukochanym dywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×