Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Budowa domu

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że jeśli sprowadzisz materiały z dobrego źródła, to spokojnie dasz radę. Ja większość zakupiłem w http://www.mat-bud.szczecin.pl/ , mają świetny stosunek ceny do jakości drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas budowy domu warto na wstępie pomysleć o jakimś kontenerze na gruz i inne śmieci. My jak się budowaliśmy to zapomnieliśmy o tym dopiero jak się tego usbieralo to zamowiliśmy myslalam że będzie strasznie drogo ale polecili nam firmę http://www.sawogruz.pl/ i wszystko ładnie wywiezli za atrakcyjną cenkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to uważam,że do budowy domu nalezy sie odpowiednio przygotować. Z racji tego, że to już inwestycja która pochłania dużo czasu. Dlatego też ja zainwestowałam w kontenery nawet, żeby magazynować materiały budowlane ekipy którą zatrudniłam http://www.kontener-serwis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli znajdzie się solidną ale dobrą firmę która nie zedrze z człowieka pieniędzy to sądze, że mozna wybudować domek - nie gwarantuje co prawda w 100% że co do grosza się wyda ale kombinując można dać radę. Kończąc budowę domu polecam zaopatrzenie się i skorzystanie z oferty zestawów domofonowych łódzkiej fimy Miwi Urmet - http://www.miwiurmet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrej jakości materiały, to jakiś czas temu zamówiłem drewno do budowy w http://www.ecowoodpolska.pl/ - jest bardzo solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i by starczyło, skontaktuj się z firmą budowlaną to Ci zrobia wycenę. I nie zapomnij już w trakcie budowy zamówić kontener na odpady po budowie i gruz np od www.jumar.info.pl ze Szczecina. Bo wiem z doświadczenia, że się o tym zapomina i wszystko gromadzi się na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krok po kroku sobie wykańczam moje wymarzone M. W tym roku parapety - polecacie jakieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak ,gościówa pyta czy JAKBY miała.... A tu poyeby polecają na początek... Domofon jakieś goownianej firmy albo kontener na gruz !!! Śmierdzi reklamą na kilometr!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu pyta o twoje zayebane drewno ciulu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skończyło się goowniane hejtowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka dobrego sposobu na ogrzewanie domu, to zdecydowanie warto sprawdzić ofertę http://termika.pgnig.pl/. U mnie świetnie się sprawdza ich ogrzewanie sieciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wazna jest kanalazacja i jej poprawna budowa. ja mam ze swoją jakieś problemy, bo chyba są za małe spadki czy coś. Regularnie korzystam z pomocy http://www.firmakanex.pl/, która czyści rury i dzięki temu nie śmierdzi nam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już zostały tylko prace wykończeniowe jak malowanie, montaż szafek, kładzenie podłóg, płytek itd. Zajmuje się tym ekipa z http://zdg.com.pl/ i mam nadzieję, ze jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to za trzy miesiace się wprowadzimy do nowego domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrych materiałów do budowy dachu, to ja zdecydowanie polecam http://www.inter-lers.pl/ , mają duży wybór i świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budowa czy remont domu to poważne przedsięwzięcie, wymagające użycia profesjonalnych materiałów i akcesoriów. Wysoka jakość ma tutaj bardzo duże znaczenie. Dlatego warto wszelki asortyment najlepiej kupować tutaj http://incop.pl/c22,sruby gdzie profesjonalizm i wysoki standard stanowi priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo wazne jest wynajęcie odpowiedniej ekipy, która taki dom postawi. Jak budowałem dom z bala, to wykonywała go dla mnie firma http://apissa.pl/, jak dla mnie najlepsi specjaliści w naszej okolicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrych materiałów budowlanych, to zdecydowanie polecam http://kruszywapolskie.pl/ - mają bardzo dobry wybór materiałów oraz korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos buduje dom to powinien pamietac o zakupie lub wynajęciu kontenera socjalnego pod klucz na narzędzia. Bardzo dobre rozwiązanie. Ja wynajmowałem taki kontener z tej firmy www.kontener-serwis.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobrze wybierzesz fachowców, to nie powinno być problemu. Ja wynająłem firmę http://www.myfuturehouse.pl/, spisali się znakomicie, choć nie wyszło drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontener na gruz też się przyda, trzeba przecież dbać o porządek na budowie. U nas bardzo dobrze sprawdziła się firma http://www.kontenernagruz24.pl, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy świetnych fachowców od instalacji grzewczej i sanitarnej www.komarpol.pl. Jeśli szukasz kogoś od takich instalacji to polecam, bo wszystko robią bardzo starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć gdzie się zaopatrywać jeżeli chodzi o materiały budowlane. Bardzo dobry asortyment w dobrych cenach to tylko w http://hiperglazur.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz porządnych i niedrogich materiałów budowlanych to ze swojej strony mogę polecić Ci http://www.termat.pl/ - mają znakomite materiały w bardzo korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlaneGuzik
Tak tylko dla przestrogi, kilka lat temu wybudowaliśmy z mężem swój wymarzony dom, staraliśmy się to zrobić bardzo oszczędnie. Jednak po jakimś czasie tego pożałowałam, gdyż zaczął przeciekać dach i było bardzo zimno, okazało się że do izolacji poddasza, budowlańcy użyli najgorszych materiałów, przez co musiałam wykonać kolejną inwestycję. Odsyłam do tej strony, żeby nikt nie miał takich samych problemów jak ja http://4tiger.pl/zasady-izolacji-poddaszy-domu-paswynym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×