Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2020

Praca w Limoni

Polecane posty

Gość gość2020

Pracował ktoś z Was w lodziarni Limoni? Jakie opinie? O pracy, warunkach itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie fajnie. Pracowałam tam w tamtym roku. Praca nie jest ciężka. Kasa mi odpowiadała, ogólnie to jest dobra praca jak ktoś szuka na wakacje np i jest studentem. Nic skomplikowanego, składaj CV, nie zastanawiaj się jak masz okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są tam stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camel405
Niezłe, ja już nie pamiętam ile miałam dokładnie na rękę, ale byłam zadowolona, przez sezon można dobrze zarobić :-)) jak na taką pracę na wakacje, to nie byłam stratna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja pracowałam , spoko praca , ale trzeba pamiętać że tylko na sezon. opinie są pozytywne, warunki pracy dobre , jak to w lodziarni, ten facet który jest szefem jest do dogadania, ja nie narzekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutka9
spox, ogłoszenia chyba wystawiają nawet przez fb. praca na sezon typowo, na wakacje. przyjemna atmosfera pracy i dobre zarobki, praca fizyczna, ale nie jest tak ciężko,ogólnie do polecenia......dla młodej osoby, czego chcieć więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka456
Pracowałam już drugie wakacje i bardzo sobie chwalę. Fakt łatwo nie jest bo ruch jest duży, ale nigdzie za siedzenie nie płacą. Stawka jak najbardziej ok, warunki pracy również. Szefosto bardzo fajne i wyrozumiałe. Jak najbardziej polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTY LIMONI
ha ha ha! pozytywne opinie na temat tego miejsca pracy? wolne żarty! praca lekka? chyba o 10 rano jak nikogo nie ma, ale i tak po dwóch godzinach sprzatania i szorowania wszystkiego na błysk. nie polecam tego miejsca pracy!!! bo: - szef to oszust- nie wypłaca pensji!!!!! ja do tej pory nie zobaczyłam wynagrodzenia, a znam wiele osób, którym wisi kupę kasy! -nie ma umowy- pracuje się tam w większości na czarno!!! -szef jest chamem i prostakiem; wszystkich traktuje wyniośle! traktuje jak niewolników - kasa jak już jest wypłacana- na początku- to grosze!!! nie wspierajcie tego oszusta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blabla1234
To akurat prawda. Pracownicy sa przez Giacomo traktowani jak śmiecie. Jak ktoś sie wykloca o swoje pieniadze to slyszy ze "jak sie nie podoba to wypie***laj". Na umowe doczekac sie nie mozna. Uwaza ze 11zl/h to luksus, i kazdy go powinien za to po rekach calowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×