Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uległy31

Szukam dominy

Polecane posty

Gość gość
Problem jest taki, że nieraz nie ma tej sfery seksualnej i panna po prostu się rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ci dać np swoją bieliznę, ale seksu nie musi dawać, np może się puścić z innym ;) Ciebie może mieć jako spłukiwaczkę, albo toaletą na siku, lub do splunięcia. Może nałożyć c***as cnoty, albo może decydować o tym, kiedy możesz sobie ulżyć a jej przyzwoleniem, nieraz nie waląc np tygodniami. Dominacja również psychiczna. Ale ciebie chyba pociąga bardziej taka fizyczna przy stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plucie i sikanie mnie interesuje, ale brak seksu tygodniami już nie, bo to po prostu marnowanie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź sobie na sesje, umów się z jakąś dominą w specjalnym klubie BDSM i będziesz miał co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w takim razie ja chce uleglą niewolnice,bedzie mi jechala z polykiem kiedy mi sie zachce dymanko we wszystkie otwory gdy najdzie mnie ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Anna

Jeżeli szukasz prawdziwej Dominy, która zajmie sie Tobą w 100%-ach dobrze trafiłeś! Czas spędzony ze mną rozpala wyobraźnię do maksimum. Przygotuj sie kundlu na perwersyjną tresurę. Jestem nie ugięta, stanowcza i wymagająca. Tresurą kundli zajmuję się z pasją. Kocham to co robię i czerpię z tego ogromną przyjemność. Zajmę się Tobą bardzo profesjonalnie, wprowadzając w świat femdom, tak że z utęsknieniem i dreszczem emocji będziesz czekał na kolejne zadania i rozkazy. Dominacja wirtualna jest tym co my sami stworzymy i może to być, nauka nowych technik w samozaspokajaniu, odgrywanie ról, lub zagłębienie się w aspekty BDSM, o których zawsze marzyłeś, ale nigdy nie odważyłeś się spełnić ich realnie.
Od moich uległych wymagam pokory , cierpliwości, zdyscyplinowania, determinacji i posłuszeństwa. 
Pamiętaj, chwile spędzone ze mną będą dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. 

Napisz do mnie ania.zawadzka@interia.pl

Lady Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×