Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga34

Prezent przesyłką kurierską

Polecane posty

Witam! Sprawa wygląda tak, że moja najlepsza koleżanka wkrótce będzie miała urodziny. Chciałabym jej zrobić niespodziankę i kupić jakiś prezent. Ale na razie mieszkamy w różnych częściach Polski, więc będę musiała skorzystać z usług kuriera. Prezent już mam kupiony i teraz szukam w miarę taniej firmy kurierskiej. Z jednej strony, nie chce, żeby ta usługa kosztowała nie wiadomo jakich pieniędzy. Ale z drugiej - nie chcę być oszukana, korzystając z tanich firm. Może ktoś zna niedrogą firmę kurierską godną polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę ci polecić serwis tanich przesyłek kurierskich “wysyłajtaniej.pl”. Moim zdaniem, jest to firma, z którą możesz zaoszczędzić i nie martwić się czy twoja paczka rzeczywiście dotrze do celu. Przynajmniej ja nie miałam nigdy z nimi problemu, a wysyłam za ich pośrednictwem regularnie od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest ich strona internetowa: http://www.wysylajtaniej.pl/ ??? Mi się wydaję, że kolega coś wspominał o tej firmie, ale szczerze mówiąc mu nie uwierzyłam. Nie myślałam, że wysyłka paczki krajowej może tak tanio kosztować…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj na paczkomatach inpost. Słyszałam, że ludzi tanio wysyłają i to jest dość praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak-tak, to jest ich strona. Mogę z tobą się zgodzić, rzeczywiście w porównaniu do klasycznych kurierów wychodzi to znacznie taniej. Ja już nie raz wysyłałam za ich pośrednictwem i wszystko było ok, bez żadnych opóźnień i komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za polecenie paczkomatów i wysylajtaniej. Jak na razie wysylajtaniej bardziej mi się podoba, ale może jeszcze zapytam chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też korzystałam z serwisu wysylajtaniej.pl. Czytałam, że mogą być naliczane jakieś dodatkowe opłaty, ale osobiście z tym nie miałam problemu. Musisz pamiętać o dokładnym sprawdzaniu wymiarów paczki przed zadeklarowaniem. A poza tym wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinnaś poszukac inspiracji na stronkach róznego typu w necie takich jak Wyjątkowy Prezent bo tam ispiracje są naprawdę moce :) i zawsze możesz dać voucher, na który Twoja przyjacióka sama sobie wybierze prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno skorzystam z tej strony bo rzeczywiście pomysły są bardzo oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, gdzie nadajesz tę przesyłkę i dokąd powędruję, ale tak czy inaczej myślę, że firma kurierska Riders, http://riders.com.pl to będzie dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×