Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci nagle "madrzeja"

Polecane posty

Gość gość
autorko kobiety sa identyczne i robia to znacznie czesciej odnoscnie porzadnych mezczyzn. Skad te wszystkie panny z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 to nie faceci tylko mężczyźni seksistko po 2 to kobiety wybierają mężczyzn mężczyźni się starają kogoś poznać po 3 jak się puszczasz to nie licz na wianuszek chętnych do ślubu mężczyzn bo takiej kobiety do związku nie chcemy (nawet roochacze nie chcą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex tel 708-877-543 wew 25 Jeżeli marzysz o czymś gorącym, namiętnym lub bardzo ostrym, a nie masz z kim tego przeżyć, to zadzwoń do naszych dziewczyn na pewno będziesz zadowolony. Znajdziesz tu wszystko czego możesz zapragnąć: od sex telefonu, przez sex nauczanie, aż do fetyszu i bardzo ostrej dominacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wrecz swieta i nie interesuje mnie kto by mnie chcial, to ja wybieram, a jezeli facet nie jest tak samo porzadny jak ja to nie ma zadnych szans chocby byl milionerem, musi spelniac tak wysokie warunki jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3 jak się puszczasz to nie licz na wianuszek chętnych do ślubu mężczyzn bo takiej kobiety do związku nie chcemy (nawet roochacze nie chcą) x roochacze przede wszystkim nie chcą bo wiedza,ze po zaliczeniu polowy miasta ma się wyprany mózg i serce z kamienia dlatego chcą mieć naiwną, niewinną dziewice bo mądra kobieta nawet kijem tknąć by go nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądra kobieta x szmatę nazywasz mądrą kobietą super brawo zatem nie jesteś szmatą bo nie jesteś mądrą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrą kobietą może być i "szmata" jak ją nazwałeś i dziewica ale mądrość zdobywa się z wiekiem, każda "szmata " kiedyś była niewinną , naiwną dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×