Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co lepiej waszym zdaniem zrobic lipoze podrodka czu powiekszyc usta?

Polecane posty

Gość gość

Bo te dwie rzeczy bym chciala zmienić, ale mam ograniczone fundusze i muszę wybrać.. jestem szczupła, ale mam delikatny opdrójny podbródek, który mnie denerwuje bo zmienia mi trochę profil twarzy, z kolei usta też zawsze chciałam mieć większe bo teraz moze nie mam waskich, ale takie średniej wielkości I teraz juz nie wiem na co sie zdecydowac? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbródek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze bo nie wiem na co sie zdecydowac, bardziej mnie kuszą te usta, ale podbródek mi przeszkadza :O A nie mam tyle kasy zeby zrobic dwie rzeczy na raz bo to troche kosztuje.. Już raz robiłam dolinę łez w tamtym roku i to był świetny wybor, to była moja pierwsza wizyta i lekarza med estetycznej i teraz jeszcze bym cos sobie poprawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym robiłaś dolinę łez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restylane- 1 ampułka :) Efekt trzyma sie juz prawie rok, no moze troszke sie wchłonał, ale nadal jest i fajnie bo dołki pod oczami nie wygladaly za dobrze jakbym byla zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, znam to - wyglądam jak smutny pies :( dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co lepiej bedzie zrobic? :O Bo nie wiem na co się umawiac... Co moze dac lepszy efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym podbródkiem może zmiana się nie rzuci jakoś w oczy, ale mam nadzieje ze profil twarzy będzie lepiej wyglądał, nie jest to duzy podbrodek, ale przez niego profil twarzy mi się załamuje troche niżej niz powinien... W ogole to dziwne, ze jestem szczupla i mam ten podbrodek, ale moja mama np tez ma choc gruba nie jest, moze to genetyczne... Troche sie boje tych zasinien bo lipozie i w ogole tego samego zebiegu, usta też bym chciala zeby były ładne i pelniejsze troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale zabieg lipolizy podbródka trzeba wykonać nie tylko jeden raz żeby był efekt, czytałam też że rzadko ta lipoliza daje efekty więc raczej na Twoim miejscu zrobiłabym usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiem, ze pewnie na jednym zabiegu by się nie skonczyło, dlatego skoro jeden zabieg kosztuje około 400 zł to za 3 zapłaciłabym jakieś 1200 więc wyszłoby podobnie cenowo z powiększaniem ust. Serio lipoza podbrodka jest malo skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobiła podbródek... też mam podwójny, ale nie mam na razie kasy na taki zabieg. Usta duże nie podobają mi się. Mam średnie i ładny kształt i chyba jest to jedyna część mojego ciała z której jestem w 100 % zadowolona hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na sobie tego nie testowałam, ale czytałam że jest mało skuteczna, poczytaj sobie na kafeterii jest kilka wątków o tym. Ja osobiście wybieram się na zabieg ale liposukcji podbródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej się wybrać do specjalisty, żeby spojrzał i powiedział, jakie rozwiązanie będzie dla ciebie lepsze? Jeśli będziesz szukała dobrego specjalisty polecam się wybrać do dra Piotra Osucha, on na pewno poradzi, co będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaza

mój lekarz polecił mi Restylane Lyft - wypełniacz i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona. Bardzo ładnie mi to zlikwidowało 2 podbródek a do tego efekt jest długotrwały! Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

No to już zależy czego ty oczekujesz i jakiego efektu. Ja mam powiększane usta i tej sprawie jedynie mogę jakoś doradzić. Robiłam je w klinice Dermedika w Krakowie i wybrałam kwas hialuronowy. Efekt jest świetny, wygląda to bardzo naturalnie i czuje się świetnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×