Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janka90

Restauracje w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Z tych dobrych i godnych polecenia restauracji w Warszawie możesz sprawdzić na Jana Olbrachta 4, nazywa się Hagiel Bistro https://www.hagielbistro.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FatBoySlim
Najczęściej jem pizze, także mogę jedynie dobrą pizzerię polecić - w Warszawie będzie to zdecydowanie pizzeria Złota 65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z tym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa1
Jedna z moich ulubionych to Bubbles w centrum - jedzenie genialne, bardzo ciekawe dania z różnych zakątków świata. Można u nich zarówno zjeść polskiego tatara jak i owoce morza czy kawior. Do tego duży wybór szampanów i genialna atmosfera. Zdecydowani warto tam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanom Sushi polecam przejechać się na Białołęke do Kanpai http://www.kanpai.com.pl/ . To właśnie w ich restauracji pokochałem Sushi! Pyszne, świeże i zdrowe. Często zamawiam do firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aerletka80
Byliście może na Krakowskim w PanKejk? Jak nie, polecam zajrzeć! Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi + kawa + miłe towarzystwo, to przepis na udane popołudnie na Krakowskim Przedmieściu. Miejsce ciekawe, byłam raczej z ciekawości, bo lubię odwiedzać nowe miejsca. Dla mnie pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wszędzie pizza wygląda podobnie a jednak różnią się one smakiem. Ja mam zaufanie do Maxi Pizza jeśli chodzi o świeżość składników, jeszcze nie dostałem u nich pizzy która by miała jakieś stare pieczarki, czy szynkę błyszczącą kolorami tęczy :P Lokal jest na Gocławiu, na maxipizza.pl/warszawa,produkty jest ich cała oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Ja często bazuję na opinii moich znajomych i tutaj prym wiedzie Hagiel Bistro, najwięcej osób stamtąd zamawia, smacznie i cenowo też bardzo w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekeles

Na tradycyjny obiad polecam restaurację Ursus (okolice Factory Ursus), mają fajne zestawy lunchowe. Tylko lepiej nie iść w weekend, to raczej opcja na obiad w tygodniu, bo w weekendy są tam zamknięte imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaspisk99

Jak ktoś lubi sushi, polecam Sakanę na Moliera. Świetna okolica. Restauracja w dobrym miejscu, elegancko urządzona, ze świetnym barem i grillem. Można obejrzeć, jak pracuje sushi master i coś u niego zamówić. Jedzenie świeże i pyszne, w różnorodnych konfiguracjach, tak więc to też na plus. Na pewno adekwatne miejsce na romantyczną kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak chcesz po polsku prawdziwie zjeść, do tego w miarę tanio i elegancko to .ckoberza.pl. Menu niedawno rozbudowali o pizzę z białą kiełbasą i kaszanką, co jest moim zdaniem świetnym pomysłem. Osobiście znudziły mi się standardowe smaki i widać, że szukają czegoś nowego w karcie. Zawsze, jak u nich jadłem to wychodziłem zadowolony, co poza tym potwierdzają rankingi na tych popularnych portalach kulinarnych. Daj znać, jak poszło z wyborem.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja chodzę najczęsciej do Zachodniego Brzegu. Mają bogate menu i pyszne dania dnia, a to wszystko przy niewielkiej cenie jak na Warszawę. Cała restauracja w przytulnym klimacie, jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym się zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek

Nie wiem, czy może ktoś wspominał o Buena Vista Social Food - jak dla mnie numer jeden jeśli chodzi o restauracje. Klimaty hawajskie + poke bowl to coś co fani dobrej kuchni muszą spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Jeśli są tutaj fajni jedzenia vege, albo chcecie po prostu skosztować vegetariańskiego dania, które na pewno smakuje dobrze, to nie możecie ominąć Mango Vegan. Jedna z lepszy vege restauracji. Koniecznie spróbujcie dań z mango! Magia dla podniebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Zgadzam się z przedmówcą, Buena Vista wygrywa w hawajskich daniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Wspominał ktoś o Zachodnim brzegu na wioślarskiej? Ulubiona restauracja mojej dziewczyny, ma obczajone wszystkie dania i zna na pamięć co się w jakim znajduje. Jak zabiera mnie na obiad, to wiem, że pójdziemy tylko tam. Ale sam polubiłem tę restaurację. Mają bardzo smaczną ofertę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie lubię gotować więc często jadam na mieście albo zamawiam sobie z lenistwa jedzenie przez roomservice do domu. A jem różne rzeczy w zależności na co mam ochotę konkretnego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Ja najbardziej lubię jadać w Sushi Wesoła. Dzięki tej knajpie polubiłem japońską kuchnię! Dodatkowo maja bardzo fajny klimat w lokalu i sympatyczną obsługę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

jedną z moich ulubionych jest Mango Vegan, bardo sobię ich cenie za niepowtarzalny smak:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Moją ulubioną restauracją na mapie Warszawy jest Buena Vista Social Food. Lepszych hawajskich pancake nie jadłem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowitamania

PanKejk na Krakowskim Przedmieściu. Fajne i interesujące miejsce z dobrym jedzeniem. Dla mnie firmowe pankejki na słodko i szakszuka to absolutny top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remenska

Faktycznie PanKejk to fajne miejsce. Dużo lepsze niż będące wcześniej w tym samym miejscu KFC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbn

Italiana z tuńczykiem z Maxipizza wymiata! Najlepsza pizza jaką jadłem w ostatnim czasie. Nie wiem co lepsze – czy ciasto, czy same składniki, generalnie wszystko na wysokim poziomie. Jeśli ktoś szuka dobrej pizzerii na Gocławiu to warto do nich uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

ja najczesciej chodzę do Mango Vegan na Dobrej. Kurcze, nie jestem weganką o dziwo, a lubię się tam stołować. Od czasu do czasu przydaje się taki dzień bez mięsa. A kuchnia dobra to i przychodzić się chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub

na AL. Jerozolimskich dobrze zajrzeć do Nowakowskiego, restauracja działa bardzo dobrze, mają zawsze świeże pieczywo i desery 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
Dnia 17.09.2019 o 09:31, Gość Jakub napisał:

na AL. Jerozolimskich dobrze zajrzeć do Nowakowskiego, restauracja działa bardzo dobrze, mają zawsze świeże pieczywo i desery 😄

znam, chodzę tam raz na jakis czas, dobre desery i pieczywo 😄 polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxxo

Jak ktoś gustuje w sushi, to pyszne mają w Neko Sushi na Targówku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 9.08.2019 o 11:09, Gość nbn napisał:

Italiana z tuńczykiem z Maxipizza wymiata! Najlepsza pizza jaką jadłem w ostatnim czasie. Nie wiem co lepsze – czy ciasto, czy same składniki, generalnie wszystko na wysokim poziomie. Jeśli ktoś szuka dobrej pizzerii na Gocławiu to warto do nich uderzyć.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×