Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szwagierka non stop ze mnie szydzi

Polecane posty

Gość gość

Bo ja nie ukończyłam studiów, a dorabiam sobie jako fryzjerka w domu, mając roczne dziecko, podczas gdy ona skończyła super jakieś tam studia, ale siedzi juz 4rok w domu z dzieckiem bo pracy nie może znaleźć. No ale jej mąż zarabia bardzo dużo, a ja z jej bratem nie mamy jeszcze ślubu wiec to nie są moje pieniądze które on przynosi do domu. No juz nie mam siły, za każdym razem to samo, uwagi, przytyki. Mam swoje pieniądze, może nie są wielkie ale zawsze coś swojego. Co jej powiedzieć żeby jej w pięty poszło? Czy udawać ze nie słyszę jak do mnie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jej powiedz że przynajmniej sama zarabiasz a nie wisisz na męzu jak ona i sobie nie życzysz takich komentarzy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to weźcie ślub to jej w pięty pójdzie jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka próbuje się dowartościować Twoim kosztem. Gdyby trafiła na pracującą matkę z dzieckiem i mężem to tamta mogłaby po niej jechać jak po autostradzie, wiec szuka kogoś niżej. Ale jak dla mnie może masz mniejsze wykształcenie ale jesteś od niej 100 razy lepsza i bijesz ją klasą na głowę. Olej ją i rób swoje. Jesteś z dzieckiem, dorabiasz, robisz co lubisz. Jak dziecko podrośnie możesz założyć swój własny biznes nawet w domu. A ona zapewne zaoczne studia skończyła nie? No właśnie one są tyle warte co papier toaletowy. Jedni kończą je z wiedzą inni tylko z papierkiem kupionym za pieniądze. Każda tak może, nawet ty gdybyś chciała, miała czas, ochotę a nawet kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Ty jestes niezalezna a ona mimo tych studiow najwyrazniej nie. Widocznie byly gowniane. Powiedz jej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usmiechaj sie i reaguj oj z doświadczeni wiem,ze to wkurza takich osobnikow najbardziej.jak sobie kupisz cos fajnego koniecznie jej pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdym razem gdy będzie Ci przysrywać mów "przekonałaś mnie".Nawet jak tylko otworzy usta.DZIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak dla mnie może masz mniejsze wykształcenie ale jesteś od niej 100 razy lepsza i bijesz ją klasą na głowę. Tak, wielka klasa, jak szuka podpowiedzi na forum jak jej dosrać. Jak na klasę to chyba akurat tu są na równym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×